Influencerzy

Książulo pokazał swoją dziewczynę! Łączy ich nie tylko miłość! Jak wygląda ich życie?

2024-06-26 13:04

Swoją twórczość skupia na branży gastronomicznej - testuje jedzenie, ocenia lokale w całej Polsce i poleca miejsca, które zrobiły na nim największe wrażenie. A jak wygląda jego życie prywatne? O tym wiadomo niewiele. To sfera, którą bardzo chroni. Teraz jednak postanowił uchylić rąbka tajemnicy i pokazał, jak wygląda jego ukochana.

Choć należy do grona najpopularniejszych twórców w sieci, to o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Trzeba się nieźle wysilić, by znaleźć na jego social mediach jakąkolwiek wzmiankę na temat rodziny, bliskich czy tego, jak wygląda jego życie poza kamerami. Książulo dba o to, by to jego praca była na pierwszym planie. Jego nagrania oglądają miliony, internauci z zaciekawieniem odwiedzają miejsca, które ten wcześniej ocenił i z ogromną niecierpliwością czekają, aż pojawi się w ich mieście, by ocenić ich ulubione restauracje i knajpki. Jego grafik wypełniony jest po brzegi różnego rodzaju podróżami, planowaniem kolejnych nagrań, montażem i poszukiwaniem ciekawych miejsc. Na szczęście może liczyć na swoją ukochaną, która pomaga mu w karierze.

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Książulo - dziewczyna

Kim jest dziewczyna popularnego youtubera? Jak się nazywa? Ile są razem? Jak wygląda? Wujek Google nieustannie zasypywany jest tego typu pytaniami. Co ciekawe, ciężko na którekolwiek z nich znaleźć odpowiedź. Wiadomo, że jego ukochana nazywa się Marta. Jej wizerunek nie jest zbyt często pokazywany, jednak raz na jakiś czas, zarówno podczas oglądania filmów jak i na Instagramie, można dostrzec, jak wygląda dziewczyna. Okazuje się, że partnerka Książula jest jego montażystką. Fakt ten zdradził twórca podczas sesji q&a na swoim Instagramie. Spodziewaliście się?

Książulo

i

Autor: Instagram/ksiazulo
Listen on Spreaker.