Ksiądz wystąpi na Eurowizji 2020? Jego covery podbijały sieć!

2020-02-10 12:13
Ray Kelly
Autor: YouTube/invitationlovejesus

Eurowizja to konkurs muzyczny, w którym udział może wziąć właściwie każdy. Na przestrzeni lat, na eurowizyjnej scenie zaprezentowały się tysiące wykonawców, w tym ci również najbardziej ekscentryczni. Możliwe, że podczas imprezy w Rotterdamie, przed publicznością z całego świata zaprezentuje się ksiądz, który kilka lat temu podbił sieć swoim coverem hitu Hallelujah. Więcej szczegółów na ESKA.pl.

Ksiądz Ray Kelly będzie reprezentował Irlandię podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie? Wszystko jest możliwe. Popularny duchowny przyznał, że marzy mu się wystąpić na tak wielkim wydarzeniu, jakim bez wątpienia jest odbywający się corocznie finał Eurowizji. W związku z tym, że ubiegłoroczną odsłonę imprezy wygrał Duncan Laurence, w tym roku, będzie miała ona miejsce w Rotterdamie, w Niderlandach.

Od samego początku, Eurowizja uznawana jest za najbardziej kolorowe i zróżnicowane widowisko muzyczne na całym świecie. Fani konkursu mogli podziwiać na scenie takie ekscentryczne postaci jak zespół Lordi, Wierka Serdiuczka czy też Conchita Wurst. Dlaczego zatem w Rotterdamie nie mógłby się zaprezentować ksiądz? Tym bardziej, że ma już spore doświadczenie zarówno muzyczne, jak i telewizyjne.

Ray Kelly dał się poznać szerszej publiczności w 2014 roku, za sprawą coveru hitu Hallelujah, dedykowanemu parze, której udzielał ślubu. Nagranie szybko podbiło sieć, a do dziś na samym YouTubie odtworzono je ponad 70 milionów razy! Cztery lata później, w 2018 roku, śpiewający ksiądz wystąpił w brytyjskiej wersji programu Mam Talent, a obecnie, widzowie mogą podziwiać jego zdolności taneczne na parkiecie Tańca z Gwiazdami.

Ksiądz Ray Kelly na Eurowizji 2020?

O tym, że popularny ksiądz rozważa udział w Eurowizji poinformował serwis The Irish Catholic. Duchowny, od lat pozostający wielkim fanem konkursu, ma już nawet gotową piosenkę! Hallelujah Day, bo taki nosi tytuł eurowizyjna kompozycja Raya, jest kawałkiem z gatunku gospel z domieszką country. Eurowizja będzie miała miejsce w dniach 12 - 16 maja 2020.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze