Krzysztof Prusik - kim jest? Muzyk, The Voice Senior, Lady In Red, wiek, Nowy Dwór Mazowiecki, Facebook

2022-02-05 9:17
Krzysztof Prusik
Autor: Youtube.com/The Voice of Poland

Krzysztof Prusik to wokalista, który podbił serca Polaków. Jest uczestnikiem trzeciej edycji programu rozrywkowego The Voice Senior i zawalczy o główną nagrodę. Wielu widzów show TVP szuka jednak ciekawostek na jego temat. Podstawowe informacje o jednym z faworytów The Voice Senior przedstawiamy w ESKA.pl.

Kim jest Krzysztof Prusik? Muzyk, The Voice Senior, Lady In Red, wiek, Nowy Dwór Mazowiecki, Facebook to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat wokalisty, któreo Polacy znają z programu talent show The Voice Senior 3. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jego nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Krzysztofa Prusika. Znajdziesz je niżej.

The Voice Senior 3 - znamy finalistów programu! Kto zawalczy o wygraną?

Krzysztof Prusik - wiek, Nowy Dwór Mazowiecki

Według informacji udostępnionych przez Telewizję Polską, Krzysztof Prusik ma 65 wiek. Obok jego nazwiska Google podpowiada miasto Nowy Dwór Mazowiecki, dlatego wiele osób myśli, że stamtąd pochodzi wokalista. Wynika to jednak z faktu, że jakiś czas temu Prusik zagrał tam koncert. Uczestnik The Voice Senior mieszka w Warszawie.

Trenerzy The Voice Senior szczerze o relacjach między sobą

Krzysztof Prusik - The Voice Senior, Lady In Red

The Voice Senior to program, dzięki któremu więcej osób z Polski miało okazję poznać talent Krzysztofa Prusika. 65-latek od samego początku uchodził za faworyta do wygranej. Widzów i jurorów zachwycił występami z takimi utworami jak Lady In Red czy Nothing Gonna Change My Love For You.

Krzysztof Prusik - Facebook, Instagram

Czy Krzysztof Prusik ma konto na Instagramie lub Facebooku? Okazuje się, że nie. Choć aktualnie wiele osób używa portali społecznościowych, Krzysztof nie zdecydował się na ich prowadzenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze