Krzysztof JANKES Jankowski: wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram

i

Autor: fot. wbf Krzysztof JANKES Jankowski: wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram

Krzysztof JANKES Jankowski: wiek, wzrost, dziewczyna, program, Instagram

2021-05-15 15:07

JANKES, a tak naprawdę Krzysztof Jankowski - kim jest prezenter Radia ESKA? Poznajcie go lepiej na ESKA.pl!

Krzysztof JANKES Jankowski: wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram - najbardziej ciekawią polskich internautów. JANKES uwielbia oglądać mecze żużla oraz wszystkie spotkania reprezentacji Polski, zarówno w piłkę nożną, jak i siatkówkę i piłkę ręczną. Każdego dnia, z samego rana, dzieli się pozytywną energią i dobrym humorem. Przekonać się możecie codziennie od poniedziałku do piątku odpalając poranek numer 1 w Polsce, czyli Obudź się na Jankesa w Radiu ESKA.

Krzysztof Jankes Jankowski od 25 lat pracuje w radiu. Sentyment do słuchaczy jest tak duży, że Janki - 20 stycznia 2021 postanowił podzielić się z Wami informacją, że wspólnie z wieloletnią partnerką spodziewając się pierwszego dziecka. 

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!

Jankes - wiek

Ile lat ma Jankes z Radia ESKA? Krzysztof Jankowski urodził się się 17 stycznia 1978 roku w Drezdenku. 

Jankes - wzrost

Ile wzrostu ma Jankes? Prezenter Radia ESKA do najniższych nie należy, bo ma ok. 190 centymetrów wzrostu!

Jankes - narzeczona, dziewczyna

Jankes dba o swoje prywatne życie. Nie jest jednak tajemnicą, że jego partnerka ma na imię Katarzyna. Są w związku od 15 lat. Para zaręczyła się w górach, 21 stycznia 2021. 

Jankes - radio, program

Krzysztof Jankowski swoją radiową przygodę rozpoczął od odbierania telefonów w czasie listy hitów w lokalnej stacji w Gorzowie. Prowadził tam również nocne audycje po to, by później zostać prezenterem Radia ESKA w Gorzowie. W swojej karierze prowadził także program Jajecznica Ala Jankowski w Esce Śląsk. W przeszłości był również prowadzącym ImprESKI. Obecnie każdego dnia poprawia humor, dodaje energii prowadząc poranek numer 1 w Polsce, czyli Obudź się na Jankesa w Radiu ESKA. 

Jankes zostanie tatą! Radosną nowinę ogłosił w Radiu ESKA!

Jankes - Instagram

Krzysztofa Jankowskiego, czyli błyskotliwego, dowcipnego, energicznego prezentera Radia ESKA na Instagramie znajdziecie pod nickiem @jankes_. Obserwuje go ponad 139 tysięcy osób, a on sam śledzi m.in. Selenę Gomez, Annę Lewandowską czy Wojciecha Szczęsnego. Znajdziecie tam zdjęcia z radia, telewizji, różnych akcji charytatywnych oraz poznacie jego przyjaciela, Jimmy'ego. 

?? #mamy#to Post udostępniony przez Krzysztof Jankowski Jankes (@jankes_)