Krzysztof Gonciarz - subskrypcje doprowadziły go do łez! Co dzieje się z kanałem youtubera?

2020-05-24 20:30 MK
Gonciarz
Autor: YouTube/Krzysztof Gonciarz

Gonciarz to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów. Jego filmy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem internautów, a w stworzoną przez niego odpowiedź na Hot16Challenge, czyli #brzydka16challenge zaangażowało się wielu popularnych twórców internetowych. Po latach aktywności w sieci, Krzysztofowi wreszcie udało się osiągnąć milion subskrypcji. Z tej okazji, we wzruszającym wideo podzielił się z widzami refleksjami na temat swojej twórczości. Więcej na ESKA.pl.

Krzysztof Gonciarz płacze w nowym wideo, który poświęcony jest jego twórczości. Z okazji przekroczenia miliona subskrypcji na YouTubie, popularny youtuber postanowił podziękować swoim widzom i podzielić się z nimi swoimi przemyśleniami na temat trwającej już kilka lat działalności w sieci. Wideo zatytułowane MILION zakończyło też jego pandemiczne vlogi, na które z niecierpliwością czekały setki tysięcy internautów każdego dnia.

Nie dość, że Krzysztof Gonciarz wykorzystał czas kwarantanny w bardzo kreatywny sposób, zaskakując swoich fanów niecodziennymi i zabawnymi filmikami, to również mocno wpłynął na spopularyzowanie akcji #Hot16Challenge wśród twórców internetowych. To właśnie on odpowiada za #brzydka16challenge, którą docenił sam Solar - inicjator oryginalnej wersji tego internetowego wyzwania. Jego celem jest zebranie funduszy na walkę z koronawirusem. Jak się okazuje, Gonciarz wykorzystał ten czas również na przemyślenia, czym podzielił się w nowym, wzruszającym wideo.

#Zostańwdomu i zrób spa swoim włosom!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Krzysztof Gonciarz - milion subskrypcji

Z okazji przekroczenia miliona subskrypcji, Gonciarz nagrał bardzo szczere wideo, w którym podsumował swoją działalność w sieci.

- Pomyślałem, że zrobię sobie prezent, z okazji tego miliona, bo to jest taka dobra okazja, żeby spojrzeć na własne życie czy twórczość. Zastanowić, co się właściwie robi. (...) To śmieszne, że potrzebowałem pandemii wirusa i tygodni w odosobnieniu, we własnej głowie, żeby do tego dojrzeć. Jestem artystą - powiedział łamiącym głosem.

Fani Gonciarza w komentarzach pod wideo wyrazili ogromną dumę z jego twórczości. Wielu z nich apeluje jednak, by twórca przywrócił wszystkie swoje filmy, które zostały zablokowane.

Najnowsze