Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022, wiek, wzrost, Białystok, chłopak, klub sportowy, Miss Earth, Instagram

2022-05-28 14:09
Krystyna Sokołowska
Autor: Mateusz Jagielski/East News Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022

Krystyna Sokołowska to nowa najpiękniejsza Polka. 27 maja zdobyła koronę Miss Polonia 2022 i tym samym stała się częścią polskiego show-biznesu. Wiele osób chciałoby się dowiedzieć więcej informacji o Polce, która będzie nas reprezentowała na arenie międzynarodowej. Oto ciekawostki o Krystynie Sokołowskiej.

Krystyna Sokołowska to Miss Polonia 2022. 27 maja na uroczystej gali finałowej pokonała 19 konkurentek i zdobyła koronę najpiękniejszej. Wygrała nie tylko urodą, ale także zaangażowaniem, dojrzałością i umiejętnością wypowiadania się przed kamerą. To wszystko z pewnością pomoże jej odnieść sukces na konkursie Miss World, na który pojedzie już wkrótce. Tutaj znajdziecie najważniejsze informacje o Krystynie Sokołowskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Krystyna Sokołowska - wiek, wzrost

Według informacji dostępnych na stronie internetowej Miss Polonia, Krystyna Sokołowska ma 25 lat i 180 centymetrów wzrostu.

Krystyna Sokołowska - Białystok

Krystyna Sokołowska pochodzi z Białegostoku. Jest pierwszą w historii Miss Polonią, która urodziła się w tym mieście. 

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Krystyna Sokołowska - chłopak

Krystyna Sokołowska od lat jest w szczęśliwym związku. Jej chłopak to Hubert Kalinowski. Ich wspólne zdjęcia można znaleźć na Instagramie nowej miss.

Krystyna Sokołowska - klub sportowy

Krystyna Sokołowska zajmuje się sportem. Jest właścicielką klubu sportowego w Białymstoku. Dodatkowo studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego.

Sonda
Czy Krystyna Sokołowska zasługiwała na tytuł Miss Polonia 2022?

Krystyna Sokołowska - Miss Earth

Mało kto wie, że Krystyna Sokołowska ma już doświadczenie jako miss. W 2019 roku reprezentowała Polskę na konkursie Miss Earth na Filipinach. Odniosła sukces, ponieważ zakwalifikowała się do najlepszej dziesiątki.

Krystyna Sokołowska - Instagram

Nową Miss Polonia można znaleźć na Instagramie. Jej profil nosi nazwę @krysia_sokolowska. Jedno z jej zdjęć zamieszczamy niżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze