Krystyna Sokołowska

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022

Gwiazdy

Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022, wiek, wzrost, Białystok, chłopak, klub sportowy, Miss Earth, Instagram

2023-06-30 14:22

Krystyna Sokołowska zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki. 27 maja wygrała koronę Miss Polonia 2022 i tym samym stała się częścią polskiego show-biznesu. Wiele osób chciałoby się dowiedzieć więcej informacji o Polce, która reprezentuje nas na arenie międzynarodowej. Oto ciekawostki o Krystynie Sokołowskiej.

Krystyna Sokołowska to Miss Polonia 2022. 27 maja ubiegłego roku na uroczystej gali finałowej pokonała 19 konkurentek i zdobyła koronę najpiękniejszej. Wygrała nie tylko urodą, ale także zaangażowaniem, dojrzałością i umiejętnością wypowiadania się przed kamerą. To wszystko z pewnością pomoże jej odnieść sukces na konkursie Miss World, na który pojedzie już wkrótce. Tutaj znajdziecie najważniejsze informacje o Krystynie Sokołowskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Krystyna Sokołowska - wiek, wzrost

Krystyna Sokołowska ma 26 lat i 180 centymetrów wzrostu.

Krystyna Sokołowska - Białystok

Krystyna Sokołowska pochodzi z Białegostoku. Jest pierwszą w historii Miss Polonią, która urodziła się w tym mieście. 

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Krystyna Sokołowska - chłopak

Krystyna Sokołowska od lat jest w szczęśliwym związku. Jej chłopak to Hubert Kalinowski. Ich wspólne zdjęcia można znaleźć na Instagramie nowej miss.

Krystyna Sokołowska - klub sportowy

Krystyna Sokołowska zajmuje się sportem. Jest właścicielką klubu sportowego w Białymstoku. Dodatkowo studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego.

Krystyna Sokołowska - Miss Earth

Mało kto wie, że Krystyna Sokołowska ma już doświadczenie jako miss. W 2019 roku reprezentowała Polskę na konkursie Miss Earth na Filipinach. Odniosła sukces, ponieważ zakwalifikowała się do najlepszej dziesiątki.

Krystyna Sokołowska - Instagram

Nową Miss Polonia można znaleźć na Instagramie. Jej profil nosi nazwę @krysia_sokolowska. Jedno z jej zdjęć zamieszczamy niżej.