Zadumany Krystian Ochman poszukuje szczęścia. Mocny przekaz artysty! [TYLKO U NAS]

i

Autor: fot. Piotr Porębski / Universal Music Poland Zadumany Krystian Ochman poszukuje szczęścia. Mocny przekaz artysty! [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman wrócił do Polski. W domu ktoś na niego czekał

2022-05-20 11:21

Eurowizyjna przygoda Krystiana Ochmana dobiegła końca. Po kilku tygodniach spędzonych w słonecznej Italii wokalista zawitał do swojego domu rodzinnego. Artysta zrelacjonował triumfalny powrót w mediach społecznościowych. Jak się okazało, już przy wejściu ktoś na niego czekał.

Eurowizja 2022 już za nami. Nasz kraj reprezentował oczywiście Krystian Ochman, któremu ostatecznie udało się zająć 12. miejsce. Po sobotnim finale, do którego Krystian Ochman awansował jako pierwszy Polak od 2017 roku, wokalista postanowił skorzystać z pięknej pogody we Włoszech i wspólnie z rodziną, która przybyła na miejsce, by kibicować mu za kulisami najważniejszego występu w życiu, udał się na zasłużony wypoczynek. Oficjalnie wiadomo już, że po kilku dniach urlopu piosenkarz powrócił do kraju. Niektórym szczęśliwcom udało się go nawet spotkać na lotnisku! Pierwszą rzeczą, jaką zrobił artysta, było udanie się do rodzinnego domu. Piosenkarz zrelacjonował moment przekroczenia progu w mediach społecznościowych. Ku jego uciesze, tuż pod drzwiami ktoś już na niego czekał. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Krystian Ochman nie wygrał Eurowizji, ale i tak wygrał wiele. Oto osiągnięcia, które zawdzięcza konkursowi

Sonda
Czy Krystian Ochman zasługiwał na lepsze miejsce?

Krystian Ochman wrócił do Polski

Po kilku dniach spędzonych we Włoszech Krystian Ochman powrócił do Polski i od razu udał się do domu rodzinnego, gdzie czekało na niego zaskakujące powitanie. Pod drzwiami na artystę czekał już jeden z jego ukochanych psiaków. 

Tęskniłem za tobą - napisał Krystian, publikując zdjęcia z wyraźnie zadowolonym z jego powrotu pupilem.

Zobaczcie sami!

Pies Krystiana Ochmana

i

Autor: screen z Instagrama Krystiana Ochmana
Pies Krystiana Ochmana

i

Autor: screen z Instagrama Krystiana Ochmana
EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie

Co słychać na polskiej scenie?

Posłuchaj podcastu GOŚĆ RADIA ESKA i nowego wywiadu z Cleo!

Listen to "Cleo w ogniu pytań fanów! Czy lubi rap? Jak chce świętować 10-lecie na scenie? Posłuchajcie!" on Spreaker.