Krystian Ochman w SZPITALU! Stan zdrowia artysty jest znany? Co się stało?

i

Autor: Paul Bergen/HOLLANDSE HOOGTE/East News / screen z instastories: https://www.instagram.com/stories/krystianochman/2870736602441120970/ Krystian Ochman w SZPITALU! Stan zdrowia artysty jest znany? Co się stało?

Krystian Ochman w SZPITALU! Stan zdrowia artysty jest znany? Co się stało?

2022-06-29 12:58

Krystian Ochman zachorował, co bardzo zasmuciło jego fanów. Jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia był zmuszony przerwać sesje nagrywania drugiej studyjnej płyty, a także wstrzymać się z koncertowaniem. Jaki jest stan zdrowia Ochmana? Co się stało Krystianowi?

Spis treści

  1. Krystian Ochman w szpitalu - co się stało?
  2. Krystian Ochman - koncerty 2022 [NOWE DATY]

Krystian Ochman jest w szpitalu, czym zaniepokoił swoich fanów. Jeden z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia w naszym kraju opublikował na swoim InstaStories zdjęcie w łóżku, w szpitalnej sali, z dość smutną miną. Internauci momentalnie i masowo zaczęli wysyłać życzenia powrotu do zdrowia, martwiąc się jednocześnie o swojego ulubionego wykonawcę. Ten faktycznie w ostatnim czasie miał za sobą pracowity czas. Od początku roku przygotowywał się do występu na scenie w Turynie, nagrywał materiał na drugą studyjną płytę, a oprócz tego sporo koncertował promując swój poprzedni krążek. Niestety, organizm upomniał się o odpoczynek. Co się stało Krystianowi Ochmanowi? Jaki jest stan zdrowia reprezentanta Polski w Eurowizji? 

Krystian Ochman pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Niesamowite, jak bardzo się zmienił!

Krystian Ochman oddał hołd walczącym w Ukrainie. Zadedykował im River

Krystian Ochman w szpitalu - co się stało?

Kłopoty ze zdrowiem Krystiana Ochmana to efekt zapewne przemęczenia częstymi koncertami, które wymagają od niego użycia sporej energii. 22 czerwca utalentowany, młody śpiewak, miał wystąpić w Łodzi. Kilka godzin przed występem był zmuszony odwołać swoje show. Jeszcze w dniu występu wygrał się do lekarza laryngologa z dużym bólem gardła i ucha. Relacjonował, że ma spuchnięte migdały i jest bardzo osłabiony. Niewykluczone, że chodzi o anginę ropną, która u pacjentów leczona jest bardzo długo.

Ochman w szpitalu

i

Autor: screen z instastories: https://www.instagram.com/krystianochman/

Krystian Ochman - koncerty 2022 [NOWE DATY]

Koncerty Krystiana Ochmana 2022 są przenoszone na inne terminy. Show w Łodzi zostało przeniesione z 22 czerwca na 2 września. Występ w Warszawie z 1 lipca został przeniesiony na 27 lipca. Nie wiadomo jeszcze, co będzie z koncertem w Poznaniu, który został zaplanowany na 6 lipca 2022. Wszystkie bilety zachowują ważność.

Fest Festival 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy jest i kto wystąpi?

Życzymy Krystianowi szybkiego powrotu do zdrowia!