Krystian Ochman w SZPITALU! Stan zdrowia artysty jest znany? Co się stało?

2022-06-29 12:58
Krystian Ochman w SZPITALU! Stan zdrowia artysty jest znany? Co się stało?
Autor: Paul Bergen/HOLLANDSE HOOGTE/East News / screen z instastories: https://www.instagram.com/stories/krystianochman/2870736602441120970/ Krystian Ochman w SZPITALU! Stan zdrowia artysty jest znany? Co się stało?

Krystian Ochman zachorował, co bardzo zasmuciło jego fanów. Jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia był zmuszony przerwać sesje nagrywania drugiej studyjnej płyty, a także wstrzymać się z koncertowaniem. Jaki jest stan zdrowia Ochmana? Co się stało Krystianowi?

Spis treści

  1. Krystian Ochman w szpitalu - co się stało?
  2. Krystian Ochman - koncerty 2022 [NOWE DATY]

Krystian Ochman jest w szpitalu, czym zaniepokoił swoich fanów. Jeden z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia w naszym kraju opublikował na swoim InstaStories zdjęcie w łóżku, w szpitalnej sali, z dość smutną miną. Internauci momentalnie i masowo zaczęli wysyłać życzenia powrotu do zdrowia, martwiąc się jednocześnie o swojego ulubionego wykonawcę. Ten faktycznie w ostatnim czasie miał za sobą pracowity czas. Od początku roku przygotowywał się do występu na scenie w Turynie, nagrywał materiał na drugą studyjną płytę, a oprócz tego sporo koncertował promując swój poprzedni krążek. Niestety, organizm upomniał się o odpoczynek. Co się stało Krystianowi Ochmanowi? Jaki jest stan zdrowia reprezentanta Polski w Eurowizji? 

Krystian Ochman pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Niesamowite, jak bardzo się zmienił!

Krystian Ochman oddał hołd walczącym w Ukrainie. Zadedykował im River

Krystian Ochman w szpitalu - co się stało?

Kłopoty ze zdrowiem Krystiana Ochmana to efekt zapewne przemęczenia częstymi koncertami, które wymagają od niego użycia sporej energii. 22 czerwca utalentowany, młody śpiewak, miał wystąpić w Łodzi. Kilka godzin przed występem był zmuszony odwołać swoje show. Jeszcze w dniu występu wygrał się do lekarza laryngologa z dużym bólem gardła i ucha. Relacjonował, że ma spuchnięte migdały i jest bardzo osłabiony. Niewykluczone, że chodzi o anginę ropną, która u pacjentów leczona jest bardzo długo.

Ochman w szpitalu
Autor: screen z instastories: https://www.instagram.com/krystianochman/

Krystian Ochman - koncerty 2022 [NOWE DATY]

Koncerty Krystiana Ochmana 2022 są przenoszone na inne terminy. Show w Łodzi zostało przeniesione z 22 czerwca na 2 września. Występ w Warszawie z 1 lipca został przeniesiony na 27 lipca. Nie wiadomo jeszcze, co będzie z koncertem w Poznaniu, który został zaplanowany na 6 lipca 2022. Wszystkie bilety zachowują ważność.

Fest Festival 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy jest i kto wystąpi?

Życzymy Krystianowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze