Krystian Ochman UJAWNIŁ, co zrobi z nagrodą z Opola. Jego wyznanie zaskakuje!

2021-09-06 14:17
Krystian Ochman UJAWNIŁ, co zrobi z nagrodą z Opola. Jego wyznanie zaskakuje!
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Krystian Ochman UJAWNIŁ, co zrobi z nagrodą z Opola. Jego wyznanie zaskakuje!

Krystian Ochman zgarnął drugą ważną nagrodę w swojej karierze. Po tym, gdy otrzymał mikrofon dający mu tytuł najlepszego wokalisty jedenastej odsłony The Voice of Poland, teraz otrzymał nagrodę publiczności, podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Już wie, co z nią zrobi!

Krystian Ochman sporo czasu spędził szlifując swój głos doprowadzając go do perfekcji. Choć sam jeszcze skromnie mówi, że dużo pracy przed nim, to najwięksi fani wiedzą, że jest to obecnie jedno z wokalnych objawień polskiego rynku muzycznego. Artysta wygrał jedenastą odsłonę The Voice of Poland, a teraz zgarnął nagrodę publiczności, podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Ochman na legendarnej scenie Amfiteatru Tysiąclecia w Opolu wykonał utwór Prometeusz, który w wersji radiowej zrobił sporą furorę w internecie. Teraz internauci poznali wersję na żywo, która także wywarła na nich duże wrażenie.

Krystian Ochman na Eurowizji 2022 to PEWNIAK. Internauci domagają się takiego wyboru!

Krystian Ochman - tak powstał teledysk Prometeusz. Te ujęcia robią wrażenia!

Krystian Ochman - nagroda Opole 2021

Krystian Ochman podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zgarnął nagrodę publiczności im. Karola Musioła. Laureat nie krył swojego szczęścia mówiąc: - Chciałem podziękować za statuetkę i SMS-y, które na mnie wysłaliście. Jesteście cudowni. To wasza zasługa - mówił z szerokim uśmiechem na twarzy artysta. Chwilę później wzruszony zdradził, komu przekaże swoją nagrodę: - To jest taka piękna statuetka. Dam babci - skwitował Ochman.

Prometeusz ukazał się na początku lipca 2021 i był ciekawym zwrotem w twórczości zwycięzcy The Voice of Poland - Krystian Ochman zdecydował się w nim zamienić trap z dużym podbiciem basów na klimat bardziej poetycki, teatralny, wręcz musicalowy.

Krystian Ochman UJAWNIŁ, co zrobi z nagrodą z Opola. Jego wyznanie zaskakuje!
Autor: Ochman Krystian Ochman UJAWNIŁ, co zrobi z nagrodą z Opola. Jego wyznanie zaskakuje!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze