Krystian Ochman to też zdolny aktor. Przed laty grał księcia w Kopciuszku!

Krystian Ochman
Autor: VIPHOTO/East News & YouTube/Krystian Ochman

W programie The Voice of Poland Krystian Ochman pokazał, że jak mało kto potrafi wywoływać emocje swoim głosem. Jak się okazuje - zwycięzca muzycznego show posiada nie tylko wokalny, ale także aktorski talent. Przed laty Krystian grał księcia w musicalowej wersji Kopciuszka, jednej z najpopularniejszych powieści w historii literatury.

Krystian Ochman to nie tylko utalentowany wokalista, ale również aktor. Jeśli potrzebujecie dowodu, to proszę bardzo. Zanim Krystian Ochman dał się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w jedenastej edycji programu The Voice of Poland, którą ostatecznie wygrał i gdzie zachwycił trenerów swoją skalą głosu, miał już na swoim koncie wiele sukcesów. Z pewnością jednym z największych był angaż w musicalowej wersji Kopciuszka - uwielbianej na całym świecie powieści o biednej dziewczynie, która staje się księżniczką. Krystian Ochman wcielał się w rolę księcia.

Musical z muzyką Richarda Rodgersa oraz i tekstami Oscara Hammersteina II to jedna z najpopularniejszych adaptacji cieszącej się uznaniem powieści. Na prywatnym kanale Krystiana Ochmana na YouTubie można znaleźć wideo z 2017 roku, na którym widać, jak wspólnie z towarzyszącą mu aktorką mierzą się z utworem 'Do I Love You Because You're Beautiful?' znaną właśnie z tego projektu. Zobaczcie całe wykonanie.

Krystian Ochman jako Chris John - początek kariery w Stanach Zjednoczonych

Krystian Ochman jako książę w musicalu

Fanów Krystiana Ochmana bardzo zastanawiają początki jego kariery. Nie jest tajemnicą, że mieszkając w Stanach Zjednoczonych, podopieczny Michała Szpaka w The Voice of Poland, mimo młodego wieku, był aktywny zawodowo i angażował się w wiele projektów. Jednym z nich był właśnie udział w musicalu Kopciuszek, gdzie Krystian miał szansę na zaprezentowanie widzom nie tylko swojego talentu wokalnego, ale i aktorskiego. Jak mu poszło?

Najnowsze