Krystian Ochman to eurowizyjny pewniak? Internauci nie szczędzą mu komplementów

2022-01-20 11:45
Krystian Ochman
Autor: Piotr Porębski / Universal Music Poland

Krystian Ochman jednym z faworytów do wygrania krajowych eliminacji do Eurowizji 2022? Wszystko na to wskazuje! Internauci nie kryją swojego zachwytu twórczością zwycięzcy 11. edycji programu The Voice of Poland i wspólnie zastanawiają się, jak powinna brzmieć jego eurowizyjna kompozycja River.

Eurowizja 2022 - Krystian Ochman to kandydat idealny? Takiego zdania jest wielu internautów. Już za niespełna miesiąc, bo 19 lutego 2022 roku, odbędą się krajowe eliminacje, w trakcie których publiczność oraz specjalnie powołane jury wybiorą polskiego reprezentanta w Konkursie Piosenki Eurowizji. Emocje sięgają zenitu, bowiem Telewizja Polska przedstawiła już listę dziesięciu szczęśliwców, którzy powalczą o możliwość zaprezentowania swojego talentu przed milionami widzów z całego świata. Wśród faworytów wymieniani są Daria, Kuba Szmajkowski oraz właśnie zwycięzca 11. edycji programu The Voice of Poland Krystian Ochman. Czy to właśnie wykonawca hitu Światłocienie poleci do Turynu, by zawalczyć o pierwsze w historii zwycięstwo dla Polski? Wydaje się to być wysoce prawdopodobne, biorąc pod uwagę wsparcie, jakie wokalista otrzymuje od zachwyconych jego talentem internautów.

Sonda
Ochman na Eurowizji 2022 - to dobry pomysł?

Krystian Ochman to eurowizyjny pewniak?

Po tym, jak tylko u nas Krystian Ochman zdradził, że gdyby miał okazję zaśpiewać któryś z utworów pochodzących z jego debiutanckiego krążka na Eurowizji, to wybrałby kawałek 'Gdzie iść?', w komentarzach pod zamieszczonym na YouTubie audio rozgorzała dyskusja. Internauci nie kryją swojego zachwytu kompozycją. Oficjalnie wiadomo już, że 'Gdzie iść?' nie startuje w preselekcjach. Artysta przygotował na tę okazję utwór River, który jeszcze czeka na premierę. Czego oczekują fani piosenkarza?

Jeżeli River będzie w stylu właśnie gdzie iść czy Wielkich tytułów to będzie cudo. Tym bardziej, że piosenki w takim nietypowym stylu na Eurowizji się wyróżniają i potrafią być wysoko. Pierwszy raz od 2018 roku jestem niesamowicie podekscytowany Polski na Eurowizji.

Nie wybaczę sobie, i innym Polakom :), jeśli nie wybierzemy w preselekcjach Ochmana. Co prawda, nie słyszeliśmy jeszcze eurowizyjnej propozycji Krystiana (szkoda, że nie będzie po polsku!), ale zakładam, że będzie ona w stylu jego innych piosenek, czyli będzie się wyróżniać, cechować oryginalnością, pewnego rodzaju eklektyzmem i naprawdę dobrym oraz wyjątkowym głosem również na żywo. No i poruszy do głębi :)

mam nadzieje, ze piosenka River będzie równie dobra i Krystian zostanie wybrany! ten głos dotyka wręcz duszy jeśli to ma sens.. - piszą.

Z takim wsparciem Krystian może liczyć na bilet do Turynu? Tego przekonamy się już 19 lutego!

Krystian Ochman na Eurowizji 2022? Komentarz artysty rozwiewa wątpliwości!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze