Krystian Ochman skomentował wyniki Eurowizji. Piękne słowa polskiego reprezentanta!

2022-05-15 16:45
Krystian Ochman - próba do Eurowizji
Autor: EBU / NATHAN REINDS

Chociaż Krystian Ochman nie triumfował w Turynie, dla nas jest prawdziwym zwycięzcą. Wokalista dał z siebie wszystko na eurowizyjnej scenie, co docenili internauci z całego świata. Tuż po ogłoszeniu wyników polski reprezentant przemówił na Instagramie do wszystkich tych, którzy go wspierali. Udział w Eurowizji to dopiero początek.

Krystian Ochman skomentował wyniki Eurowizji na swoim Instagramie. Chyba wszyscy zgodzą się z tym, że polski reprezentant pokazał klasę, występując na eurowizyjnej scenie. Niestety, ku zaskoczeniu wielu fanów jurorzy nie docenili kunsztu wokalnego wokalisty, przyznając mu zaledwie... 46 punktów. To spotkało się z niemałym oburzeniem ze strony fanów konkursu. Zaskoczenia nie kryli między innymi mieszkańcy Ukrainy, którzy w głosowaniu publiczności przyznali naszemu reprezentantowi 12 punktów, podczas gdy ukraińskie jury ani jednego. Po wszystkim Krystian Ochman postanowił podziękować fanom za okazane mu wsparcie przy użyciu mediów społecznościowych. Wokalista zapowiedział, że udział w Eurowizji to dopiero początek. Wyznał też, co sądzi o własnym występie.

Eurowizja 2022 - tak głosowało jury! Ochman nie mógł liczyć na ich wsparcie

Sonda
Eurowizja 2022 - czy jesteś zadowolony z wyników?

Ochman komentuje wyniki Eurowizji

Tuż po ogłoszeniu wyników Krystian Ochman chwycił za telefon i nagrał spontaniczne wideo, w którym podziękował za okazywane mu wsparcie. Artysta zapowiedział, że nie zatrzymuje się w tym miejscu i idzie dalej po swoje.

Jesteśmy po finale. Myślę, że dobrze poszło. Chciałbym wam podziękować za te głosy i wsparcie. Ale nie zatrzymujemy się tu. To nie koniec. Mamy jeszcze dużo do roboty. To był dopiero kolejny krok. Całuję, trzymajcie się!

Jeszcze raz gratulujemy!

EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze