Krystian Ochman powraca. O czym będzie nowa piosenka zwycięzcy The Voice of Poland?

2021-02-17 11:04
Krystian Ochman
Autor: Wojciech Koziara

Zwycięzca jedenastej edycji The Voice of Poland ani na moment nie zwalnia tempa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Krystian Ochman poinformował swoim fanów o tym, że już niebawem usłyszą jego kolejny, drugi w karierze singiel. W opisie do zamieszczonego zdjęcia artysta zdradził też, o czym będzie jego nowy kawałek.

Krystian Ochman - nowa piosenka zwycięzcy jedenastej edycji muzycznego show The Voice of Poland już niebawem będzie miała swoją premierę. Taką informację w mediach społecznościowych przekazał sam wokalista, który zaskarbił sobie sympatię polskiej publiczności. Po zakończeniu programu Krystian Ochman ani na chwilę nie zwolnił tempa. Artysta zaprezentował teledysk do świetnie przyjętego singla Światłocienie, zapowiedział wspólny utwór z Adamem Kalinowskim, jak również wystąpił na jednej scenie z Alicją Szemplińską. Na Instagramie Krystiana regularnie pojawiały się też zdjęcia ze studia nagraniowego. Okazuje się, że efekty jego pracy poznamy już niebawem. 

Instagram Krystiana Ochmana to miejsce, z którego fani piosenkarza najszybciej dowiedzą się o jego kolejnych projektach. We wtorek 16 lutego zwycięzca The Voice of Poland zamieścił w serwisie czarno-białe zdjęcie i opatrzył je intrygującym opisem, w którym zdradził, o czym będzie kolejna kompozycja zapowiadająca jego debiutancki album studyjny.

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Nowa piosenka Krystiana Ochmana

Na ten moment nie jest znana data premiery drugiego singla zdolnego wokalisty. Artysta zdradził jedynie, że nastąpi ona już wkrótce. Podzielił się jednak informacją, o czym będzie tekst jego kolejnej kompozycji.

Czy wielkie tytuły cokolwiek znaczą...? Czy piekne hasla to synonimy prawdy...? O tym już niedługo Wam zaśpiewam!😘 - napisał.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze