Krystian Ochman podniósł sobie poprzeczkę. Jego głos i występ to prawdziwy SZTOS!

2021-09-16 13:13
Krystian Ochman podniósł sobie poprzeczkę. Jego głos i występ to prawdziwy SZTOS!
Autor: Wojtek Koziara Krystian Ochman podniósł sobie poprzeczkę. Jego głos i występ to prawdziwy SZTOS!

Krystian Ochman już nie raz udowodnił, że ma głos jak dzwon! Młody wokalista, który zwyciężył jedenastą odsłonę The Voice of Poland i wygrał nagrodę w Opolu, nie zwalnia tempa i coraz częściej zaskakuje słuchaczy. Teraz pojawił się występ, który elektryzuje od pierwszej do ostatniej sekundy. Przekonajcie się sami już teraz.

Krystian Ochman nie znosi nudy i nie lubi odpoczywać. Nawet jeśli zakończył pracę nad jakimś utworem albo nie musi przygotowywać się do występu w telewizji, to i tak znajdzie sobie zajęcie. Najczęściej jest to oczywiście śpiewanie, co najlepiej możecie zauważyć zaglądając na jego tiktokowy profil. Po tym, gdy Ochman cały na biało wszedł i wywołał gęsią skórkę wśród uczestników prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej, a także po tym, gdy wywołał emocje śpiewając w duecie z Alicją Szemplińską, zdecydował się na kolejny ruch. Zwycięzca The Voice of Poland 11 i laureat nagrody publiczności, podczas festiwalu w Opolu postanowił zaśpiewać utwór Ten sam ja na żywo w ramach projektu The Circle Sessions. Pełny uniesień występ jest dowodem na to, że smutne piosenki potrafią czasem uszczęśliwić człowieka. 

Krystian Ochman jako Chris John - początek kariery w Stanach Zjednoczonych

Krystian Ochman - występ wrzesień 2021

Krystian Ochman, czyli jeden z najzdolniejszych wokalistów młodego pokolenia w naszym kraju, zaśpiewał piosenkę Ten sam ja na żywo i sprawił, że internauci doznali pozytywnego szoku. Wszyscy zgodnie napisali, że ten występ jest sztosem, jakiego jeszcze nie było. Wśród najpopularniejszych komentarzy znalazły się:

  • Nie wyobrażam sobie dnia bez Twojej muzy
  • Znowu sztos i zachwyt. Cudownie jest obserwować twój rozwój
  • Nie musisz niczego udawadniać. Jesteś WIELKI w moim mniemaniu.
  • Od pierwszego refrenu wykonanie świetne wokalnie. Lepsze niż studyjne. Czekam na wersję po angielsku.
  • Uwielbiam tych co na żywo śpiewają i dają radę. Ah czekam na debiutancki album
  • Krystian uwielbiam cię, mógłbym cię słuchać non stop
  • Genialny występ a żywo, brawo Krystian

Ochmana na żywo mogliśmy poznać za sprawą jego udziału w The Voice of Poland. Później wystąpił na imprezach związanych z wyborem Miss Polonia, a ostatnio pojawił się w Opolu, podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Ochman już 27 września 2021 da pierwszy oficjalny i pełny koncert w Polsce. Wydarzenie odbędzie sie w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Przedsmakiem niech będzie poniższy występ, który wywoła u Was ciarki!

Najnowsze