Krystian Ochman - kim jest zwycięzca The Voice of Poland 11? Jego głos wywołuje ciarki!

2021-02-22 14:41
Krystian Ochman - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Jego głos wywołuje ciarki!
Autor: The Voice of Poland Krystian Ochman - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Jego głos wywołuje ciarki!

Kim jest Krystian Ochman? Uczestnik The Voice of Poland oczarował publiczność swoim głosem. Pod wrażeniem była również Edyta Górniak, która nie zwlekała z wciśnięciem przycisku obracającego fotel! Krystian ostatecznie dołączył do zespołu Michała Szpaka i z nim zwyciężył jedenastą odsłonę muzycznego show!

Spis treści

  1. Krystian Ochman - kim jest?
  2. Krystian Ochman w The Voice of Poland 11
  3. Krystian Ochman - piosenka Światłocienie

Krystian Ochman - kim jest uczestnik The Voice of Poland? Zdecydowanie warto na niego zwrócić uwagę, ponieważ to człowiek, który niebawem może namieszać na muzycznym rynku. Na muzycznej scenie programu poradził sobie ze stresem i wykazał się pewnością siebie. Nic dziwnego, ponieważ Krystian Ochman ma na koncie mnóstwo koncertów i występów, w Polsce, ale również w Stanach Zjednoczonych.

Krystian Ochman to zwycięzca The Voice of Poland 11! W jego głosie zakochali się widzowie, internauci oraz trenerzy. Jego solowy singiel Światłocienie, za który odpowiada producent Taco Hemingwaya i Pezeta, możecie odpalić poniżej tego artykułu.

Krystian Ochman nie dostał się do The Voice America! Producenci programu mogą żałować [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman - kim jest?

Kim jest Krystian Ochman? Jest tenorem, który dał już sporo koncertów na terenie całej Polski. Jego dziadek, to światowej sławy tenor, Wiesław Ochman. Brał udział również w spektaklach musicalowych w Stanach Zjednoczonych. Jak to się stało, że trafił do Stanów Zjednoczonych? Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Dziadek po wysłuchaniu tego występu zaproponował mu studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Dziadek jest dla Krystiana wzorem do naśladowania i idolem. Udział w programie The Voice Krystian traktuje jak swój big break - wielką szansę, którą ma zamiar wykorzystać. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą.

Krystian Ochman w The Voice of Poland 11

Krystian Ochman w Przesłuchaniach w Ciemno The Voice of Poland 11 zaśpiewał megahit Beneath Your Beautiful, pod którym oryginalnie podpisuje się Labrinth. Uczestnik śpiewając ten utwór ujawnił swoje predyspozycje głosowe, które przekonały Edytę Górniak i Michała Szpaka. To właśnie ci trenerzy odwrócili swoje fotele. Krystian ostatecznie zdecydował, że swoje niebywałe już umiejętności będzie szlifować pod okiem wykonawcy hitu Color of Your Life, Michała Szpaka. 

Krystian Ochman pokonał w bitwach Weronikę Szymańską, śpiewając megahit Lovely. Później w nokautach rozkochał widownię wykonując utwór Z tobą chcę oglądać świat, pod którym podpisuje się Zbigniew Wodecki. W czasie pierwszego odcinka wielkiego finału wykonał utwór All by Myself, a w półfinale zaśpiewał cover Sound of Silence. W tym samym półfinale The Voice of Poland 11 zaskoczył wszystkich niezwykle ryzykownym połączniem muzyki klasycznej z hip-hopem. Zdecydował, że tak będzie brzmiał jego pierwszy, solowy singiel, a produkcją zajmie się @atutowy, czyli człowiek odpowiedzialny za niektóre hity Taco Hemingway'a i Pezeta.

Krystian Ochman - piosenka Światłocienie

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze