Krystian Ochman i Alicja Szemplińska wystąpią razem na scenie! Kiedy i gdzie występ gwiazd?

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman
Autor: VIPHOTO/East News / JACEK DOMINSKI/REPORTER

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman wystąpią razem na jednej scenie?! Fani tych artystów z pewnością właśnie o takim ducie marzą i jak się okazuje już wkrótce usłyszmy ich na tym samym występie! Kiedy, gdzie i z jakiej okazji Alicja Szemplińska i Krystian Ochman zaśpiewają? Kogo jeszcze usłyszymy? Zobaczcie sami!

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman wystąpią razem na jednej scenie?! Okazuje się, że już wkrótce z okazji zbliżającej się wielkimi krokami gali finałowej Miss Polonia 2020 będziemy mogli podziwiać widowisko, które dodatkowo wzbogacą występy przeróżnych, znanych gwiazd. Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi pojawi się między innymi popularna Alicja Szemplińska i równie słynny Krystian Ochman, zwycięzca ostatniej edycji The Voice of Poland.

Zarówno fani Alicji, jaki i Krystiana wielokrotnie informowali w mediach społecznościowych, że usłyszenie ich w duecie byłoby dla nich spełnieniem marzeń. Może gala finałowa Miss Polonia 2020 będzie do tego świetną okazją? Na scenie z okazji tego wydarzenia pojawi się jeszcze Marcin Sójka, artysta takich przebojów jak: Zaskakuj Mnie, Lepiej, Dalej, Wróć. Piosenkarze dadzą swój wokalny popis już 8 marca 2021 roku w Łodzi! Na wydarzenie należy zakupić bilet, w który można zapatrzyć się online. 

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman zaśpiewają razem

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman wystąpią na tej samej scenie, jednak nie wiemy, czy zaśpiewają razem w duecie! Miejmy nadzieje, że usłyszmy ich wokal w tym samym czasie. Otóż w trakcie wydarzenia finału Miss Polonia 2020 nie zabraknie muzycznych niespodzianek. Być może jedną z nich będzie ich wspólne wystąpienie? Tego dowiemy się już 8 marca w Dzień Kobiet! 

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!
Najnowsze