Alicja Szemplińska pracuje nad eurowizyjnym utworem z Piotrem Walickim? Ta poszlaka to prawdziwy trop!

Alicja Szemplińska
Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Alicja Szemplińska pracuje nad eurowizyjnym utworem? Zaraz po tym, jak Piotr Walicki udostępnił zdjęcie z nagrań nowej piosenki, a na dodatek udekorował je serduszkami w barwach Holandii fani przestali mieć jakiekolwiek wątpliwości. Większość miłośników tego formatu ma wręcz pewność, że to właśnie 18-latka będzie reprezentować polskie barwy!

Alicja Szemplińska pracuje nad eurowizyjnym utworem?! Fani nie mają, co do tego żadnych wątpliwości! Szczególnie po tym, jak Piotr Walicki, znany producent muzyczny udostępnił post wokalistki z nagrań nowej piosenki dekorując go dodatkowo serduszkami w barwach Holandii! Spekulacje fanów ruszyły zaraz po opublikowaniu zdjęcia! Według wielu użytkowników, zachowanie Piotra Walickiego było bez dwóch zdań jawnym nawiązaniem do zbliżającego się konkursu. Eurowizja 2021 według planów odbędzie się w maju, jednak do tej pory nie poznaliśmy żadnych oficjalnych informacji na temat polskiego reprezentanta. Mimo milczenia od strony Telewizji Polskiej, fani muzycznego formatu mają już swoje przypuszczenia. Zdaniem większości z nich to właśnie Alicja Szemplińska zaśpiewa w polskich barwach W Rotterdamie na Eurowizji 2021. Choć ani Alicja, ani Piotr nie wydali żadnego potwierdzenia w tej sprawie, fani cały czas kompletują kolejne dowody na to, że to właśnie o 18-latka pracuje nad eurowizyjną piosenką. 

Eurowizja 2021 - Polska. Kto z Polski?

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami jednak nie pojawiło się jeszcze żadne oficjalne oświadczenie na temat polskiego reprezentanta. Mimo braku tych informacji fani są niemalże pewni, że nasz kraj w tym roku zaprezentuje uzdolniona i niezwykle dojrzała, jak na swój wiek Alicja Szemplińska. 

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!
Najnowsze