Purple Disco Machine i Kungs

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Purple Disco Machine i Kungs

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Królowie nie tylko parkietu. Purple Disco Machine i Kungs mają numer 1 w Polsce!

2023-06-16 19:52

Purple Disco Machine i Kungs są już filarami współczesnego świata disco i funku. Artyści połączyli siły w singlu "Substitution" i właśnie zdobyli szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. Uznani na całym świecie producenci kolejny raz udowadniają, że stanowią zgrany duet.

Artyści natknęli się na siebie podczas kilku festiwali. Łącząc swoje talenty w drezdeńskim studiu Purple Disco Machine, stworzyli autentyczny przebój, który na stałe zagości na imprezach w całej Europie i poza nią. "Substitution" jednocześnie jest pierwszym singlem Purple Disco Machine od jego triumfu na rozdaniu nagród Grammy. W Gorącej 20 Radia ESKA na drugim miejscu po awansie z czternastego znalazło się trio Igo, Mrozu i Vito Bambino. "Supermoce" od 17 do 23 czerwca stoczy walkę z "Substitution" o numer 1 listy hitów ESKI. Chyba, że zasada gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta sprawdzi się w przypadku miejsca trzeciego. Na nim znalazła się Libiancka z przejmującym utworem "People". To wy o tym zdecydujecie głosując na ESKA.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj, słuchaj, wygrywaj!

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 16.06.2023

Z miejscem pierwszym pożegnała się Alessandra. Jej podniosły eurowizyjny hit "Queen of Kings" spadł ze szczytu na miejsce piąte. Oczko wyżej uplasowała się natomiast Cyrko. Choć powodów do radości nie ma, ponieważ spadła z miejsca drugiego. W trzecim czerwcowym notowaniu najpopularniejszych hitów w Polsce mieliśmy trzy nowości. Za sprawą Waszych głosów na miejsce dziewiętnaste dostała się Daria Zawiałow z hitem "Fifi Hollywood". Na miejscu osiemnastym natomiast Lizot i jego nowa wersja hitu "On The Move". Piętnastka w tym tygodniu to Kizo z utworem "Taxi". 

Smolasty i Kizo z hymnem wakacji 2023! "Papito" będzie śpiewać każdy

Skoro mieliśmy trzy nowości to i trzy utwory musiały wypaść z zestawienia, by status quo - dwudziestu najpopularniejszych hitów w Polsce mógł być zachowany. I tak pożegnaliśmy się z Alle Farben i hitem "I Need To Know", Ray'em Daltonem "Do it Again", ale również papa po kilku tygodniach mówimy Kubanowi i Quebonafide. Waszą uwagę zwracamy na numer "Miracle", który jeszcze nie tak dawno był na szczycie. Szybko jednak wam się znudził i obecnie to numer dwadzieścia w Polsce. Czy pożegnamy się z nim już 23 czerwca? Wszystko zależy od Was!

Gorąca 20 ESKI - numer 1: Purple Disco Machine & Kungs - Subsitution