Gwiazdy

"Królowe życia". Laluna i jej królewskie życie. Na operacje plastyczne wydała miliony!

Laluna, czyli Katarzyna Alexander, była jedną z gwiazd serialu TTV "Królowe życia". Dała się poznać widzom jako miłośniczka tatuaży, peruk i operacji plastycznych. Łączną kwotę, jaką wydała na poprawienie swojego wyglądu, można liczyć w milionach złotych! Sprawdzamy, jak wygląda jej królewskie życie po zakończeniu programu.

Spis treści

  1. Bohaterowie serialu "Królowe życia" 
  2. Laluna - gwiazda programu "Królowe życia" wydała miliony na operacje plastyczne
  3. Co wiemy o Lalunie? 
  4. Na czym Laluna dorobiła się majątku? 
  5. Laluna: walki MMA i program "Diabelnie boskie" 
  6. Luksusowe życie Laluny 

Bohaterowie serialu "Królowe życia" 

"Królowe życia" był jednym z najpopularniejszych seriali telewizji TTV. Emitowany przez 12 sezonów i zakończony w 2022 roku hit gromadził przed telewizorami sporą publiczność. Serial pokazywał luksusowe życie jego bohaterów. Do najpopularniejszych z nich należeli m.in.:

Choć program Królowe życia nie jest już emitowany, jego bohaterowie zdobyli dzięki niemu sporą popularność. W poszczególnych odcinkach wielokrotnie pokazywali fanom, jak wygląda ich luksusowe życie, a także przedstawiali swoją codzienność. 

Laluna - gwiazda programu "Królowe życia" wydała miliony na operacje plastyczne

Laluna dołączyła do obsady serialu w jego 6. sezonie i szybko stała się jedną z najbardziej charakterystycznych i kontrowersyjnych postaci w "Królowych życia". Zainteresowanie wzbudza swoim wyglądem i licznymi tatuażami na całym ciele. Gwiazda wielokrotnie mówiła, że kocha zabiegi i operacje plastyczne i ma ich za sobą już wiele. 

W 2022 roku, podczas sesji Q&A na Instagramie, została zapytana o to, ile dokładnie wydała na wszystkie zabiegi i operacje, którymi poprawiła swój wygląd. Uczestniczka "Królowych życia" w odpowiedzi na swoim InstaStories odpowiedziała, że łącznie to jakieś 2 miliony złotych! 

W jednym z wywiadów przyznała, że jej idolką jest Nicky Minaj. 

Katarzyna "Laluna" Alexander dała się poznać w programie jako bardzo szczera osoba, która ma świetne relacje ze swoją mamą. 

Zobacz także: Sylwia Peretti wiele w życiu wycierpiała

Co wiemy o Lalunie? 

Laluna urodziła się w 1983 roku i wychowała w dolnośląskiej Oławie. Jest mamą 19-letniej córki Laury, z którą wzięła udział między innymi popularnym programie TTV "Orzeł czy reszka". Jej córka stara się raczej żyć z dala od fleszy, a Laluna wyznała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", że ma doskonały kontakt ze swoją latoroślą. 

Jestem porąbana, ale muszę powiedzieć, że nie mam żadnych problemów z wychowaniem mojej córki. Nie wiem, jak to się stało, ale Bóg czuwa nade mną. Mam najwspanialszą córkę na ziemi, która jest samodzielna, uczy się, mamy ze sobą świetny kontakt. Ona zwierza się mi, a ja jej. 

Na czym Laluna dorobiła się majątku? 

Gwiazda serialu TTV to także modelka oraz przedsiębiorcza właścicielka sklepu z perukami. Ona sama kocha zakładać peruki, bo jak wyznała na Instagramie, dzięki nim nie musi codziennie wyglądać tak samo, a także przedłużać włosów. Dodała również, że dzięki noszeniu peruk, zaoszczędziła sporo pieniędzy na wizyty u fryzjera. 

Laluna ma także wiele współprac z różnymi firmami, które także są dla niej źródłem dochodu. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 460 tysięcy osób. 

Laluna: walki MMA i program "Diabelnie boskie" 

Po udziale w serialu "Królowe życia" Laluna nie zrezygnowała z medialnego życia. W maju 2022 roku wzięła udział w Fame MMA. Chociaż mocno przygotowywała się do pojedynku z Wiktorią "Wiki" Jaroniewską (m.in. schudła ponad 15 kilogramów), nie udało się jej pokonać przeciwniczki. Po stoczonej walce, w długim wpisie na Instagramie, przepraszała fanów, którzy trzymali kciuki za jej wygraną. 

Kasia wzięła następnie udział w telewizyjnych programach  "99 - gra o wszystko. VIP" czy "Damy i wieśniaczki". W 2023 roku została jedną z bohaterek nowego serialu TTV "Diabelnie boskie". 

Zobacz także: Królowe życia kiedyś i dziś

Luksusowe życie Laluny 

Gwiazda królowych życia, za pośrednictwem Instagrama, regularnie dzieli się z fanami swoimi nowymi zdjęciami. Laluna w swoim życiu nie stroni od luksusów. Zobaczcie sami!