Sylwester 2018 Kraków - koncerty i gwiazdy. Quebonafide na Rynku Głównym!

2018-12-31 12:30
Sylwester
Autor: PRZEMEK SWIDERSKI /East News

Ogromną niespodziankę na ostatni dzień roku przygotował dla swoich mieszkańców Kraków. Co takiego zaplanował na sylwestrową zabawę?

Sylwester 2018 Kraków - kto wystąpi podczas sylwestrowej imprezy? Zarówno koncerty w Zakopanem, w Warszawie jak i na Stadionie Śląskim odbędą się z udziałem największych gwiazd muzyki. Poza sylwestrami organizowanymi przy współudziale największych telewizji w Polsce, impreza sylwestrowa zaplanowana jest również w Krakowie. Kto wystąpi tego dnia?

Sylwester z Dwójką 2018 - gwiazdy. Kto wystąpi w Zakopanem?

Sylwester 2018 Kraków - artyści

Kraków przygotował dla każdego coś miłego. Zamiast jednej sceny, w Krakowie pojawią się aż trzy! Co ciekawe, na każdej znajdziemy zupełnie inny gatunek muzyczny, tak żeby każdy mieszkaniec Krakowa, mógł się bawić przy muzyce, którą kocha. Największa z trzech scen stanie na Rynku Głównym naprzeciwko Wieży Ratuszowej. Pozostałe dwie - na Alei Róż w Nowej Hucie i na placu Wolnica. Na scenie głównej na Rynku Głównym wystąpią Flirtini DJ set, BOKKA, KAMP!, Otsochodzi, gwiazda wieczoru - Quebonafide oraz Facheroia. Zabawa potrwa tu od 20:30 do 2 w nocy. Na drugiej scenie - na Alei Róż, zagra Dj Vasil, który wprowadzi uczestników imprezy w rytmy lat 80. Plac Wolnica przyciągnie wszystkich fanów muzyki etnicznej. Tu na scenie wystąpi Andrzej Zagajewski i Daniel Drumz.

Sylwester w Krakowie 2018

Kraków od kilku lat wchodził w nowy rok bez pokazu fajerwerków. Tak samo będzie również w tym roku. Zamiast tego, o północy na Rynku Głównym, będzie można podziwiać widowisko świetlne.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze