Eurowizja 2016 Margaret preselekcje

i

Autor: fot. YouTube/Margaret OFC Poland Krajowe Eliminacje: Margaret - Cool Me Down. Wersja a capella piosenki na Eurowizję 2016

Krajowe Eliminacje: Margaret - Cool Me Down. Wersja a capella piosenki na Eurowizję 2016

2016-03-05 23:16

Krajowe Eliminacje do Eurowizji już w sobotę, 5 marca! Margaret nie może doczekać się swojego występu i zapowiada go wykonując a capella Cool Me Down! Posłuchajcie na ESKA.pl!

Krajowe Eliminacje: Margaret - Cool Me Down na żywo usłyszymy już w sobotę, 5 marca. Właśnie wtedy od godziny 21:25 rozpoczną się polskie preselekcje do Eurowizji 2016. Artystka walcząca o bilet na konkurs w Szwecji, zapowiedziała swój występ wrzucając do sieci krótki fragment a capella. To ostateczny dowód na to, że Margaret live radzi sobie bardzo dobrze? Wydaje się, że nikt nie powinien mieć wątpliwości. Dajcie znać, co o tym sądzicie - w komentarzach poniżej artykułu!

>>> Eurowizja 2016: Margaret - Cool Me Down jest cool! Mamy 7 dowodów!

Krajowe Eliminacje: Margaret - Cool Me Down

Cool Me Down: to jedna z dziewięciu propozycji na Eurowizję 2016. Od dawna już wiemy, że Margaret ma ogromną ochotę na zaprezentowanie swoich wokalnych umiejętności, podczas majowego konkursu w Sztokholmie. By tak się stało musi uzyskać poparcie polskiej publiczności, podczas krajowych preselekcji. Zobaczcie zapowiedź występu!

>> Eurowizja 2016 - KRAJOWE ELIMINACJE: wyniki, występy, komentarze

 

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Przypomnijmy, że premierze utworu towarzyszyło wideo z tekstem. Krajowe Eliminacje do 61. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji odbędą się w sobotę, 5 marca. Od godziny 21:25 widzowie i słuchacze za sprawą TVP w specjalnym głosowaniu wybiorą piosenkę, którą w maju usłyszy cała Europa!

 

​>>> Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?