Koty jak Kardashianki - najsłodsze reality show świata!

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Kattarshians Koty

Koty jak rodzina Kardashianów - najsłodsze reality show świata!

2019-01-23 14:04

Znudziło was życie Kardashianów? Przerzućcie się na... Z kamerą wśród kotów! Na ESKA.pl przeczytacie o najsłodszym reality show świata.

Keeping up with the Kattarshians. Nie pomylcie tego tytułu z Keeping up with the kardashians (Z kamerą u Kardashianów). Reality show ukazujące codzienne życie i awantury słynnej rodziny nadawane jest od wielu lat. Jeśli jesteście jednymi z tych osób, których nudzą kłótnie celebrytów, powinniście zacząć oglądać Z kamerą u kotów. To bez wątpienia najsłodsze reality show świata!

Keeping up with the Kattarshians - adoptuj kociaka z domku dla lalek

Pomysł na Keeping up with the Kattarshians narodził się na Islandii i to tam ma najliczniejszą widownię. Nad produkcją czuwa Inga Lind Karlsdóttir. W swoim małym studiu telewizyjnym umieściła sporych rozmiarów domek dla lalek, do którego wpuściła kilka słodkich kociaków. Jak sama mówiła w jednym z wywiadów, pomysł wyszedł od jej przyjaciela. Inga uznała, że mógłby to być świetny sposób na odpoczynek od pełnych intryg i agresji reality show.

Kot jak dziecko. Kiedy chrzciny?

Z kamerą u kotów to nie tylko zabawny i pomysłowy reality show, ale też sposób na pomoc zwierzętom. Wszystkie kociaki biorące udział w programie pochodzą ze schronisk. Po pierwszym sezonie programu, wszystkie znalazły nowych właścicieli wśród widzów. Więcej informacji na temat kolejnego sezonu znajdziecie na oficjalnej stronie. Tymczasem, pooglądajcie jeszcze przez chwilę kocie życie :)