Kontrowersyjne gwiazdy na Polsat SuperHit Festiwal 2018

2018-04-12 13:26
Polsat SuperHit Festiwal 2018 - wystąpią kontrowersyjne gwiazdy!
Autor: fot. WBF Opera leśna w Sopocie

Właśnie ogłoszono gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2018. Wśród osób, które pojawią się na scenie, jest też kilka kontrowersyjnych nazwisk. Czytajcie na ESKA.pl.

Polsat SuperHit Festiwal 2018 to jedno z największych wydarzeń muzyczno-rozrywkowych w Polsce. Imprezę zaplanowano na dni 25-27 maja. Odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie. Niedawno organizatorzy ogłosili nazwiska muzyków i kabareciarzy, którzy pojawią się na scenie. Większość osób z listy nie dziwi, ale wystąpić mają też kontrowersyjne gwiazdy! Ich nazwiska, mogą się dla niektórych wydać niepasujące do imprezy.

Polsat SuperHit Festiwal 2018 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

Autor: brak danych

Bilety na SuperHit Festiwal 2018 są w sprzedaży! Gdzie i po ile wejściówka na jeden z trzech dni? Sprawdźcie - na ESKA.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2018 - gwiazdy, które mogą wzbudzać kontrowersje

Które gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2018 mogą wzbudzić kontrowersje wśród widzów? To dwóch raperów, którzy w Polsce mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Mają oni wystąpić pierwszego dnia imprezy, 25 maja.

Chodzi o Popka i Kaliego. Ich występ może wywołać zamieszanie. Obaj raperzy uważani są bowiem za twórców kontrowersyjnych. Szczególnie Popek, który zasłynął tekstami pełnymi wulgaryzmów i swoją karierą w MMA. Dziś, co prawda występuje w programie Polsatu Taniec z gwiazdami, ale część widzów i tak może uważać, że raper nie pasuje do festiwalu.

Polsat SuperHit Festiwal 2018 - kto wystąpi?

Oprócz Popka i Kaliego, na Polsat SuperHit Festiwal 2018 zobaczymy też między innymi Sławomira, Marylę Rodowicz, Natalię Szroeder czy Michała Szpaka.

Najnowsze