Konrad Baum - kim jest finalista The Voice of Poland 13? Próbował już swoich sił w TV!

2022-11-19 19:27
Konrad Baum - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Próbował już swoich sił w TV!
Autor: Jan Bogacz / TVP Konrad Baum - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Próbował już swoich sił w TV!

Kim jest Konrad Baum? Finalista The Voice of Poland 13 wywołał spore poruszenie wśród trenerów już w pierwszym odcinku. Na co dzień jest lekarzem, ale znajduje czas na swoją największą pasję, czyli śpiewanie. Poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Konrad Baum - kim jest finalista The Voice of Poland 13?
  2. Konrad Baum w The Voice of Poland 13

Konrad Baum - kim jest finalista The Voice of Poland 13? Człowiekiem bardzo potrzebnym Polsce i Polakom! Konrad Baum jest lekarzem neurologiem z Łańcuta. W 2014 roku założył wspólnie z kolegą zespół DOC. Zapragnął jednak podbić scenę muzyczną solowo i nie jest bez szans. Już w przesłuchaniach w ciemno udowodnił, że ma głos, kocha muzykę i chce zostać wielką gwiazdą!

The Voice of Poland 2022: UCZESTNICY - drużyna Lanberry [LISTA]

The Voice of Poland: Iskrzy między Justyną Steczkowską i Markiem Piekarczykiem [WIDEO]

Konrad Baum - kim jest finalista The Voice of Poland 13?

Konrad Baum jest liderem i współzałożycielem zespołu DOC. Śpiewa, ale też gra na gitarze. Pochodzi z Lublina, gdzie przez 13 lat współtworzył kilka projektów muzycznych. Brał udział w takich programach, jak Szansa na Sukces, Droga do Gwiazd, Muzyczna Winda, czy Must Be The Music. Konrad Baum to przede wszystkim pasja do muzyki, wrażliwość, charyzma i świetny kontakt z publicznością.

Konrad Baum w The Voice of Poland 13

Konrad Baum w The Voice of Poland zaśpiewał utwór Bruises, pod którym podpisuje się Lewis Capaldi. Swoje fotele odwrócili wszyscy trenerzy, ale szybko z walki o uczestnika odpali panowie Tomson i Baron. Zostali zablokowani przez Justynę Steczkowską. Utalentowany uczestnik zdecydował, że chce dołączyć do ekipy Marka Piekarczyka, co widocznie się opłaciło - pod opieką muzyka zaszedł bowiem aż do finału. 

The Voice of Poland 2022: DRUŻYNA Marka Piekarczyka. Kto jest? [UCZESTNICY]

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze