kot

i

Autor: East News / AA/ABACA

Konkurs: zdobądź gadżety z filmu 'Sekretny świat kotów' dla siebie i swojego pupila!

2018-12-19 13:59

Jesteś miłośnikiem zwierząt? W twoim domu mieszka czworonożny, mruczący przyjaciel? Zdobądź dla niego unikatowe prezenty z filmu 'Sekretny świat kotów' na ESKA.pl! 

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację! Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie - Miaukocji, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to Miaukocja… to się dopiero okaże.

Sylwester 2018 bez fajerwerków - miasta, w których nie będzie sztucznych ogni [LISTA]

Konkurs - zdobądź gadżety z filmu 'Sekretny świat kotów' dla siebie i swojego kota

Film Sekretny Świat Kotów zobaczyć będziecie mogli na ekranach kin już od 4 stycznia. Specjalnie z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są wyjątkowe gadżety dla waszych pupili. Są to trzy wyjątkowe zestawy drapak + dwie zabawki + worek na plecy! Żeby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy wykonać jedno proste zadanie:

Prześlij nam zabawne zdjęcie Twojego kota. Napisz, jak się nazywa i w jakiej sytuacji zostało ono zrobione.

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 6 stycznia 2019 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 7 stycznia! Zwycięzców poinformujemy mailowo. Poniżej znajdziecie zdjęcia nagród, które są do zdobycia w konkursie. 

O nagrodach: 

COMFY to doskonałej jakości akcesoria dla zwierząt domowych – psów, kotów, królików i gryzoni. Produkty są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałą eksploatację. Powstają zgodnie z wysokimi standardami bezpieczeństwa. Są komfortowe w użytkowaniu i przyjazne dla zwierzaków oraz ich właścicieli. W ofercie COMFY znajdują się m.in. legowiska, transportery, drapaki, klatki dla gryzoni, przysmaki, zabawki i gryzaki, żwirki, akcesoria higieniczne i wiele innych. Produkty są dostępne w dobrych sklepach zoologicznych.