KONKURS: Zara Larsson na żywo w Londynie: WYGRAJ spotkanie oko w oko!

2017-03-06 6:49
Zara Larsson na żywo w Londynie: WYGRAJ spotkanie oko w oko!
Autor: fot. mat. prasowe Zara Larsson - konkurs w Muzyką Się Żyje

17 marca 2017 Zara Larsson wyda swój nowy album! Szwedka z tej okazji w tym samym dniu da zamknięty koncert, na którym macie szansę się pojawić! Wystarczy słuchać Muzyką Się Żyje w Radiu ESKA i pochwalić się Puoteckowi swoją wiedzą! Więcej szczegółów znajdziecie - na ESKA.pl

Zara Larsson ma zaledwie 19 lat i w kilka miesięcy za sprawą swoich hitów stała się wielkim objawieniem na scenie muzyki pop. 17 marca 2017 młoda Szwedka wyda swój nowy album, na którym znajdziemy takie przeboje jak: Lush Life, I Would Like, Never Forget You czy tytułowe So Good. Zara Larsson w tym samym dniu da zamknięty koncert, na którym macie szansę się pojawić i usłyszeć te nagrania na żywo! Zasady konkursu są banalnie proste!

Spotkaj Zarę Larsson - KONKURS

Z okazji premiery płyty Zary Larsson - szukamy największego jej fana w Polsce! Co trzeba zrobić? Napisz do Puotecka na adres: muzyka@eska.pl i przekonaj go, że znasz Zarę jak mało kto! Może wiesz więcej niż ona sama o sobie? Czekamy na najciekawsze odpowiedzi od 6.03.2017-10.03.2017 (do godziny 18.00).

Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą spotka się z Zarą Larsson oko w oko podczas jej ekskluzywnego zamkniętego występu 17 marca w siedzibie Twittera w Londynie! Oprócz tego będzie przeprowadzony live stream na TT w formie Q&A; - Zara odpowie na pytania fanów! 

Do dzieła!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze