KONKURS: Z Lark Rise do Candleford na DVD do wygrania na ESKA.pl

2017-12-29 13:41
KONKURS: Z Lark Rise do Candleford na DVD do wygrania na ESKA.pl
Autor: Fot. BBC Okładka wydawnictwa

Z Lark Rise do Candleford - serial na DVD może być twój. Sprawdź, co zrobić, by wygrać.

Kompletne wydanie niezwykłego serialu - adaptacji powieści Flory Thompson. Doskonała obsada, codzienne problemy i radości małomiasteczkowej społeczności oraz lekki humor sprawiają, że bohaterowie serialu szybko stają się nam bliscy jak starzy, dobrzy znajomi. Laura, zostaje wysłana przez rodziców do położonego kilkanaście kilometrów dalej małego miasteczka, gdzie zaczyna pracować w urzędzie pocztowym prowadzonym przez Dorcas, obrotną kuzynkę jej matki. Z początku niewinna i nieśmiała nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, wielkim świecie. Jednak z każdym kolejnym tygodniem oraz nowym doświadczeniem Laura zaczyna rozumieć, że życie na wsi nigdy nie było jej pisane.

KONKURS

Wydawnictwo ukazało się w listopadzie, a już teraz może być twoje. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy, że wykonasz jedno proste zadanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Zadanie konkursowe to:

Opisz krótko miejsce, w którym chciałbyś/chciałabyś zamieszkać.

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 3 wydawnictwa Z Lark Rise do Candleford! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 7 stycznia 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 8 stycznia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze