Mrozu

i

Autor: Materiały prasowe / okładka płyty

Konkurs: wygraj najnowszą płytę Mroza - AURA z autografem artysty!

2019-04-18 13:19

Jesteś fanem Mroza? Na ESKA.pl możecie zdobyć jego najnowszy album z autografem! Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Po 10 latach od debiutu, oraz po dwóch latach od przełomowej płyty „ZEW", Mrozu serwuje nam kolejną porcję muzyki. Iskrą do powstania piątego już albumu było ponowne połączenie sił kompozytorsko – producenckich z Dryskullem. Rok spotkań w domowych studiach zamienił się w podróż przez euforię, nostalgię, metafizykę, aż po szorstką prozę życia. Cała ta rezonująca energia wybrzmiała w dźwiękach ich wspólnych fascynacji rock'and'rollem, soulem czy bluesem. Marcin Bors pomógł zespoić świat korzeni ze światem współczesnych nagrań, przyprawiając utwory szczyptą swojego producenckiego pieprzu, nie tylko w warstwie gitarowej. Parę numerów łobuzerską liryką wsparł Ras (Rasmentalism), tworząc kolejny wymiar tej muzycznej opowieści. „AURA" kontynuuje myśl, dzięki której narodził się „ZEW", wynosząc ją na jeszcze wyższy poziom energetyczny.

Konkurs: wygraj najnowszą płytę Mroza - AURA z autografem artysty! 

Jesteś fanem Mroza? Chcesz zdobyć jego najnowszą płytę AURA z autografem? Teraz to możliwe na ESKA.pl! Mamy dla was, 5 płyt podpisanych przez artystę. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Pierwsza płyta Mroza nosiła tytuł Zew, a druga Aura. Jak powinien nazywać się jego trzeci album? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 18 kwietnia do czwartku 25 kwietnia 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres [email protected]. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 26 kwietnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.