KONKURS: wygraj gadżety z filmu Czarna Pantera

2018-02-02 17:09
KONKURS: wygraj gadżety z filmu Czarna Pantera
Autor: Fot. YouTube/MarvelPolska Screen z nagrania Youtube

Gadżety z filmu Czarna Pantera już teraz mogą być twoje. Sprawdź, co zrobić, by wygrać!

Czarna Pantera to najnowszy film Marvela. Produkcja przedstawia historię T’Challa, który po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację.

The Weeknd i Kendrick Lamar w duecie! Nowa piosenka po ogłoszeniu koncertu rapera w Polsce

Autor: brak danych

  The Weeknd i Kendrick Lamar we wspólnym numerze to niezwykła niespodzianka dla fanów obydwu panów. Artyści 1 lutego zaprezentowali piosenkę zatytułowaną Pray For Me. Okazuje się, że ich wspólny numer usłyszymy na soundtracku do filmu Czarna Pantera,

KONKURS: gadżety z filmu Czarna Pantera

Czarna Pantera będzie miała swoją kinową premierę 14 lutego, a już teraz możecie zgarnąć gadżety z filmu. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Którego superbohatera chciałbyś poznać i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was dwie torby i dwie bluzy z filmu! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 11 lutego 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 12 lutego! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze