4Dreamers - Instagram, wiek, koncerty, płyta, piosenki

i

Autor: Fot. YouTube/ 4DreamersVEVO 4Dreamers

Konkurs: Wygraj bilety na jeden z koncertów 4DREAMERS – CRUSH TOUR BY ZOZOLE!

2019-03-27 17:00

Jesteś fanem 4Dreamers i chciałbyś ich zobaczyć na żywo podczas jednego z koncertów? Teraz możecie zdobyć wejściówki na występ w Olsztynie lub Warszawie! Wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie!

Kuba, Max, Tomek i Mateusz – ulubieńcy nastoletnich fanów muzyki pop – prezentują swój najnowszy album „nb.”. Czwórka niezwykle zdolnych wokalistów pokaże się w nowej odsłonie: dojrzałych, pewnych siebie, przystojnych, w światowym repertuarze. Śpiewają głównie o miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia. Melodyjne utwory przeplatają się z niezwykle rytmicznymi, beatowymi kawałkami, a całość została ubrana w nowoczesne aranżacje, które z pewnością spodobają się zarówno młodszym jak i starszym słuchaczom.

4Dreamers to prawdziwa bomba na polskim rynku muzycznym. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Chłopcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę. To pierwszy tak rozpoznawalny boysband na polskim rynku muzycznym od ponad 20 lat!

Rok po debiucie 4Dreamers z całą pewnością można mówić o sukcesie. Jego potwierdzeniem jest między innymi nominacja do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa, a także trasa koncertowa po największych miastach Polski.

Źródło: Materiały prasowe

Zobacz też: 4Dreamers z The Voice Kids u Magdy Beredy! Co zdradzili o sobie znanej blogerce?

Konkurs - wygraj bilety na jeden z koncertów 4DREAMERS – CRUSH TOUR BY ZOZOLE!

Wybierz się na jeden z koncertów zespołu 4Dreamers! Mamy dla was 5 podwójnych biletów na koncert w Warszawie lub Olsztynie. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

O co chciałbyś zapytać chłopaków z 4Dreamers, gdybyś ich poznał? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 27 marca do wtorku 2 kwietnia 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 3 kwietnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo. Pamiętajcie by w treści maila dopisywać miasto, które was interesuje - Warszawa lub Olsztyn.