4Dreamers z The Voice Kids u Magdy Beredy! Co zdradzili o sobie znanej blogerce?

2018-06-26 15:52
 4Dreamers z The Voice Kids u Magdy Beredy! Co zdradzili o sobie znanej blogerce?
Autor: Fot. YouTube/ Magda Bereda Kadr z filmiku

Magda Bereda zaprosiła do siebie chłopaków z The Voice Kids! O co zapytała 4Dreamers? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Magda Bereda pokochała dzieciaki z The Voice Kids! Niedawno jej gościem była śliczna i utalentowana zwyciężczyni tego show - Roksana Węgiel. Tym razem blogerka spotkała się z zespołem 4Dreamers. Kariera chłopaków pędzi jak szalona. Wydali swoją debiutancką płytę i koncertują w całej Polsce. Dali jednak porwać się na wywiad uroczej youtuberce. Co zdradzili? 

4Dreamers - co zdradzili blogerce? 

Chłopaki z zespołu opowiedzieli Magdzie o tym jaką czują dumę i zadowolenie, gdy mają tę świadomość, że na sklepowych półkach znaleźć możemy ich płytę. Odpowiedzieli też na pytania zadawane przez widzów. Tomek zdradził, że ma 181 centymetrów wzrostu, a na pytanie o to jak często się spotykają, 4Dreamers przyznali, że spotykają się nawet częściej niż w weekendy. Kontakt mają ze sobą przez cały czas. 

Roksana Węgiel śpiewa ze znaną blogerką! Co wykonały?

4Dreamers - zadania 

4Dreamers zabawili się również z Magdą w kilka gier. Odgadywali rysunki widzów i  oczywiście śpiewali. Cały filmik z wywiadu zobaczyć możecie poniżej: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze