Konkurs! Wygraj bilety na film Władcy Przygód. Stąd do Oblivio

2019-03-11 17:08
Władcy Przygód
Autor: Materiały prasowe

Władcy Przygód wkraczają na ekrany kin! Chcecie przeżyć niezwykłe chwile wraz z głównymi bohaterami? Na ESKA.pl możecie zgarnąć bilety na film w kinach Cinema City!

Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega. „Za wszelka cenę” oznacza, że nie zawahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze.
Czy Frankowi i Izce uda się uratować Eddiego? Czy ich przyjaźń przetrwa pomimo problemów, które czekają ich po drodze?

Źródło: oficjalny opis filmu

Zobacz też: Co powinieneś zmienić w swoim życiu? Sprawdź w naszym quizie!

Konkurs: zdobądź bilety na film Władcy Przygód w Cinema City

Chcecie wybrać się na film Władcy Przygód? Bilety możecie zdobyć na ESKA.pl! Mamy dla was 5 podwójnych zaproszeń na film w wybranym kinie Cinema City. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Jaka była Twoja największa przygoda? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 11 marca do niedzieli 17 marca 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 18 marca! Zwycięzców poinformujemy mailowo. 

The Voice Camp - ile kosztuje? Bilety, ceny

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze