Konkurs: wygraj bilety na film The Quake: trzęsienie ziemi

2018-12-12 14:36
trzęsienie ziemi
Autor: YouTube/ Magnolia Pictures & Magnet Releasing

Chcesz wybrać się na film The Quake: Trzęsienie ziemi? Zdobądź bilety na ESKA.pl! 

W 2012 roku świat się nie skończył. Według prognoz, najgorsze dla Europy ma dopiero nadejść. Niemożliwe? „The Quake. Trzęsienie ziemi” to widowiskowy film katastroficzny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W 1904 roku trzęsienie ziemi o sile 5,4 w skali Richtera nawiedziło stolicę Norwegii – Oslo. Ruchy tektoniczne rejestrowane w Skandynawii wskazują na to, że taka katastrofa nie tylko może się powtórzyć, ale jej siła przekroczy skalę, jakiej dotąd nie rejestrowano na Ziemi. Tylko jeden człowiek dostrzeże zagrożenie. Czy uda mu się uratować najbliższych i ostrzec ludzi przed zbliżającą się katastrofą? Jaką cenę zapłaci za zaniedbanie władz?

Konkurs - wygraj bilety na film The Quake: trzęsienie ziemi

Już 14 grudnia premierę będzie miał film The Quake: trzęsienie ziemi Z tej okazji mamy dla was 10 podwójnych zaproszeń na film w dniach 17-23.12.2019 w dowolnym kinie Cinema City w całej Polsce. Żeby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Jakie wydarzenie zmieniło Twoje życie? Odpowiedz uzasadnij 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy do czwartku 13.12 grudnia 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 14 grudnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze