Konkurs! Wygraj bilety na film Avengers - Koniec Gry!

2019-04-08 16:09
Avengers
Autor: YouTube/ FilmSelect Trailer

Avengers - Koniec gry to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku! Na ESKA.pl możecie zdobyć bilety do dowolnego kina Cinema City w całej Polsce. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Po wyniszczających wydarzeniach z filmu Avengers: Wojna bez granic, wszechświat jest pogrążony w ruinie w wyniku działań Szalonego Tytana, Thanosa. Z pomocą sojuszników, którzy przetrwali, Avengers muszą połączyć siły raz jeszcze, by cofnąć działania Thanosa i raz na zawsze przywrócić porządek we wszechświecie – bez względu na konsekwencje.

Czytaj więcej: Avengers: Koniec gry - premiera polska, zwiastuny i obsada filmu Marvela

Konkurs! Wygraj bilety na film Avengers - Koniec Gry

Chcecie wybrać się na film Avengers - Koniec Gry? Bilety możecie zdobyć na ESKA.pl! Mamy dla was, aż 10 podwójnych zaproszenie na film w wybranym kinie Cinema City. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Jak ty pokonałbyś Thanosa? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 8 kwietnia do czwartku 18 kwietnia 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 19 kwietnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze