Konkurs: "Wygraj bilet na Orange Warsaw Festival 2014!"

2014-06-09 11:49

Konkurs: Wygraj bilet na Orange Warsaw Festival 2014! Na ESKA.pl rozdajemy trzy dwuosobowe wejściówki na OWF 2014 - jedną na dzień pierwszy, jedną na dzień drugi i jedną na dzień trzeci festiwalu! Kto je zgarnie?

Konkurs: Wygraj bilet na Orange Warsaw Festival 2014! Na ESKA.pl rozdajemy trzy dwuosobowe wejściówki na OWF 2014 - jedną na dzień pierwszy, jedną na dzień drugi i jedną na dzień trzeci festiwalu! Co zrobić, by zgarnąć jedną z nich?

>>> Sprawdź szczegółowy lineup Orange Warsaw Festival 2014!

By mieć szansę na nagrodę w postaci dwuosobowej wejściówki na pierwszy, drugi lub trzeci dzień Orange Warsaw Festival 2014, trzeba było wysłać na adres konkursy@eska.pl pracę konkursową na temat "Zaproś swoją ulubioną gwiazdę do występu na OWF 2015!". Praca konkursowa miała mieć postać krótkiego, własnoręcznie nagranego video umieszczonego na YouTube. Szczegóły - w regulaminie! Email ze zgłoszeniem konkursowym musiał także zawierać dane biorącego udział w konkursie (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) oraz informację: bilet na który z trzech dni OWF 2014 chciałby wygrać uczestnik konkursu.

Komisja wybrała najciekawsze prace i przyznała nagrody następującym uczestnikom: Paulina Krzeczkowska, Patrycja Dziadkowiak i Adam Bocian. Gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane kurierem.Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze