Konkurs: Wygraj album delux zespołu Tulia z autografami artystek!

2019-05-09 16:54 A.D.
Tulia
Autor: Uniwersal Music Polska

Tulia to zespół, który reprezentować będzie Polskę na Eurowizji 2019! Na ESKA.p możecie zdobyć debiutancką płytę dziewczyn z autografami. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie!

Wszystko zaczęło się w październiku 2017, kiedy Depeche Mode opublikowali na swoim oficjalnym fanpage’u zaskakującą folkową wersję jednego ze swoich największych przebojów „Enjoy The Silence”. Cover wykonały cztery niezwykle uzdolnione dziewczyny ze Szczecina. Wielu fanów przecierało oczy ze zdumienia, a komentujący wręcz nalegali, by grupa nagrała kolejne utwory w unikatowej stylistyce. I tak narodził się zespół Tulia. 

Ich muzyka to połączenie klasycznych białych głosów charakterystycznych dla muzyki ludowej oraz najnowocześniejszej produkcji muzycznej. Grupę Tulia tworzą młode, ale bardzo doświadczone artystki z gruntownym muzycznym wykształceniem, to głosy Joanny Sinkiewicz, Dominiki Siepki, Patrycji Nowickiej i Tulii Biczak.

Na podwójnym krążku znalazło się 20 utworów, z czego aż 5 piosenek to nowe, autorskie kompozycje, które potwierdzają niesamowity potencjał twórczy grupy. W dwóch kawałkach można usłyszeć tak znakomitych artystów jak Kasia Kowalska czy wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek.

Zobacz też: Taco Hemingway i Dawid Podsiadło na Narodowym! 'Tacosiadło' rozwali scenę w Warszawie! [BILETY]

Konkurs: wygraj album delux zespołu Tulia z autografami artystek! 

Pokochałeś zespół Tulia? Chcesz zdobyć płytę dziewczyn z autografami? Teraz to możliwe na ESKA.pl! Mamy dla was, 5 płyt podpisanych przez artystę. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Jaki cover piosenki chciałbyś, by wykonała Tulia? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od czwartku 9 maja kwietnia do poniedziałku 20 maja 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 21 maja! Zwycięzców poinformujemy mailowo. 

Najnowsze