Justin Bieber i Ed Sheeran - piosenka I Don't Care, to najgorętszy hit roku?! [PREMIERA]

2019-05-10 9:18
Justin Bieber i Ed Sheeran - piosenka I Don't Care, to najgorętszy hit roku?! [PREMIERA]
Autor: screen z profilu na Instagramie - https://www.instagram.com/teddysphotos/ Justin Bieber i Ed Sheeran - piosenka I Don't Care, to najgorętszy hit roku?! [PREMIERA]

I Don't Care to nowa piosenka, pod którą podpisują się największe gwiazdy światowej sceny muzycznej. Chodzi oczywiście o Justina Biebera i Eda Sheerana. Jak brzmi utwór? Czy to jeden z najgorętszych kawałków 2019 roku? Wejdźcie, posłuchajcie i oceńcie już teraz - na ESKA.pl!

Justin Bieber i Ed Sheeran - piosenka I Don't Care stanowi wielki powrót na rynek muzyczny dwóch gwiazd światowej sceny muzycznej! Artyści już w przeszłości pojawiali się ze sobą w utworze. Ed Sheeran miał spory udział w napisaniu tekstu piosenki Love Yourself na płytę Purpose. Singiel błyskawicznie stał się jednym z najbardziej popularnych utworów w karierze kanadyjskiego wokalisty. Czy piosenka I Don't Care powtórzy bądź poprawi to osiągnięcie? Czy to najgorętszy hit 2019 roku? Posłuchać i ocenić możecie poniżej tego artykułu!

Zobacz: Taco Hemingway i Dawid Podsiadło na Narodowym! 'Tacosiadło' rozwali scenę w Warszawie! [BILETY]

Eska Hit Challenge - Margaret

Justin Bieber i Ed Sheeran - piosenka I Don't Care

I Don't Care, czyli nowa piosenka Justina Biebera i Eda Sheerana, to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier 2019 roku. Śmiało można stwierdzić, że to również najciekawsza i najlepsza współpraca ostatnich lat! Gwiazdy za pośrednictwem serwisów społecznościowych od kilkunastu dni drażniły się ze swoimi fanami. Najpierw udostępnili połączenie swoich zdjęć, a następnie ujawnili krótki fragment utworu. Dzień przed premierą w brytyjskiej stacji radiowej Kiss FM wyemitowano 18-sekundowy fragment, w którym śpiewa tylko Ed Sheeran. 

I Don't Care swoją premierę miało 10 maja 2019 o godzinie 6 rano. Utwór ocenicie słuchając poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze