KONKURS: Wygraj 2-osobowy bilet o wartości 698 zł oraz spotkanie z Alicią Keys! Sprawdź szczegóły!

2013-06-19 15:00

To ostatnia chwila, by zdobyć podwójne wejściówki na koncert Alicii Keys w Poznaniu oraz spotkanie z artystką przed jej występem! To naprawdę proste! Wystylizuj się na Alicię Keys, przyślij zdjęcie i wygrywaj!

UWAGA! 
2-osobowymi wejściówkami nagradzamy autorów trzech zdjęć, które zdobędą najwięcej głosów! Mamy też dodatkową nagrodę dla najlepszej fotki - jej autor spotka się z Alicią Keys przed koncertem! Na Wasze zdjęcia czekamy do 20 czerwca do godz. 13.00!


Co trzeba zrobić? To naprawdę proste! Wystylizuj się na Alicię Keys z klipu Girl On Fire, zrób ciekawą lub zabawną fotkę - liczy się Wasze poczucie humoru, kreatywność, uwielbienie dla muzyki i Alicii Keys! Swoje zdjęcie wraz z danymi kontaktowymi wyślij na adres: konkursy@eska.pl.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA KONKURSOWE I ZAGŁOSUJ!

Przeczytaj uważnie zasady konkursu, zapraszaj znajomych do zabawy i dostań się na koncert Alicii Keys w Poznaniu! Taka okazja już się nie powtórzy!

KONCERT ALICII KEYS W POLSCE


Alicia Keys wystąpi 30 czerwca 2013 r. na Stadionie Miejskim w Poznaniu. ESKA.pl ma dla Was trzy podwójne wejściówki oraz spotkanie z Alicią Keys przed jej występem!

ZASADY KONKURSU

Konkurs w serwisie ESKA.pl trwa od 17 do 21 czerwca 2013 roku i jest podzielony na dwa etapy: zgłoszenia i głosowanie. W pierwszym poprosimy Was o zobrazowanie zadania "WYSTYLIZUJ SIĘ NA ALICIĘ KEYS Z KLIPU GIRL ON FIRE" zdjęciem - własnym, autorskim i pomysłowym. Swoją pracę oraz dane kontaktowe (imię, nazwisko, wiek, telefon) prześlij na adres: konkursy@eska.pl.

>>> Hurricane Dean i UFly supportem Alicii Keys

Najciekawsze i spełniające wymogi konkursu zdjęcia wezmą udział w głosowaniu internautów. Autorzy trzech najlepiej ocenionych fotek zdobędą podwójny bilet na koncert Alicii Keys w Poznaniu, autor pierwszego zdjęcia wygra dodatkowo zaproszenie na spotkanie z Alicią!

1. etap konkursu:
- na zdjęcia czekamy od 17 czerwca, godz. 12.00 do 20 czerwca, godz. 13.00

Odgadliście hasło: "Wystylizuj się na Alicię Keys z klipu Girl On Fire". Teraz wystarczy zrobić zdjęcie i jak najszybciej wysłać je na adres konkursy@eska.pl.

2. etap konkursu:
- GŁOSUJEMY! Głosowanie internautów trwa od 20 czerwca, godz. 14.00 do 21 czerwca do godz. 16.00


UWAGA!
- Wasze zdjęcia nie mogą reklamować żadnych marek, alkoholu i narkotyków ani wykorzystywać zdjęć czyjegoś autorstwa, z internetu, czy z gazet
- w konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 13 lat, ale jedynie w sytuacji, gdy zgłoszenie zostanie przesłane przez rodzica lub opiekuna prawnego
- wysyłając zgłoszenie, uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem tego zdjęcia, nie narusza praw osób trzecich i wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie zdjęcia w serwisie eska.pl
- zdjęcia nadesłane po wskazanych terminach nie wezmą udziału w konkursie


Szczegóły zabawy znajdziesz w REGULAMINIE konkursu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze