Konkurs: Premiera animacji Coco - wygraj bilety i gadżety!

2017-11-20 15:22
Konkurs: Premiera animacji Coco - wygraj bilety i gadżety!
Autor: Fot. Disney Materiały prasowe Disney

Wielkie marzenia, rodzinna tajemnica i mnóstwo ciepłego humoru w najnowszym filmie animowanym Coco. 

Coco to najnowsza animacja Disneya, która opowiada historię 12-letniego Miguela. W rodzinie pochodzącego z Meksyku chłopca muzyka jest czymś zakazanym już od wielu pokoleń. Marzeniem Miguela jest jednak powtórzyć sukces muzycznego idola, którym jest Ernest de la Cruz. Czy dzięki swojej desperacji Miguel rozwiąże rodzinną tajemnicę i udowodni wszystkim, jak ogromny ma talent? Tego dowiemy się w kinach. Premiera animacji już 24 października. 

KONKURS

Z okazji premiery animacji Coco mamy dla was konkurs. Jeżeli chcecie wziąć w nim udział wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Jakie jest twoje największe marzenie i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 5 zestawów, w skład których wchodzą: podwójne zaproszenie do kina na animację Coco do wykorzystanie we wszystkich kinach Cinema City w Polce, torba lub plecak i breloczek z filmu Coco. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 21 listopada 2017 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 22 listopada! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Coco - pokazy przedpremierowe

Jeśli nie możecie się doczekać Coco – filmu, który skradnie wasze serca, to mamy dla was dobrą wiadomość. Coco będzie można zobaczyć na pokazach przedpremierowych aż na cały tydzień przed premierą. Na specjalne seanse „Coco”, rozgrywającej się w dwóch niezwykłych światach opowieści o tym, że warto podążać za marzeniami, zapraszamy w weekend 18-19 listopada.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze