KONKURS: Powstańczy czołg Pantera 'Pudel' w World of Tanks. Wygraj zestawy na ESKA.pl

2017-08-11 16:21

Powstańczy czołg Pantera 'Pudel' w World of Tanks i model klocków są już teraz do wygraj na ESKA.pl! Sprawdź szczegóły.

Pierwszy pojazd w grze, który będzie walczyć pod polską flagą – czołg Pudel trafił do World of Tanks. Maszyna oparta jest na niemieckim czołgu Panther Ausf. G i posiada wszystkie oryginalne charakterystyki, co sprawia, że jest obowiązkowym dodatkiem do arsenału każdego polskiego i niemieckiego miłośnika bitew pancernych. W grze pojawi się z trwałym historycznym kamuflażem, który zapewni jej 3% premii do wartości ukrycia. Jeśli zawsze chcieliście mieć oryginalną Panterę bez wieży Schmalturm, ale potrafiącą stawić czoła rywalom na swoim poziomie, to nie możecie przegapić tej okazji!

KONKURS

Już teraz na ESKA.pl możecie wygrać kod, który aktywuje czołg Pudel w waszej grze. Do wygrania mamy dla was dwa zestawy, w skład których wchodzi: kod na czołg i klocki Cobi (widoczne na zdjęciu poniżej). Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Najsłynniejszy filmowy czołg to Rudy, a Ty jakbyś nazwał swój czołg i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 20 sierpnia 2017 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 21 sierpnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Wargaming i Cobi przygotowało również fizyczny model czołgu. Składa się on z 450 klocków i ma wymiary 11cm wysokości, 12,5 cm szerokości i 28,5 cm długości. W pudełku znajdują się również kody zaproszeniowe i bonusowe do gry.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze