KONKURS: płyta Camili Cabello do wygrania na ESKA.pl

2018-01-30 20:40
KONKURS: płyta Camili Cabello do wygrania na ESKA.pl
Autor: Fot. okładka płyty Mat. prasowe

Płyta Camili Cabello do zgarnięcia na ESKA.pl! Weź udział w konkursie i wygraj.

Camila to debiutancki, solowy album Camili Cabello, który promuje singiel Havana. - Camila to ścieżka dźwiękowa ostatniego roku mojego życia - mówi jedna z najpopularniejszych w tym momencie wokalistek na świecie o swoim pełnym pasji i głęboko osobistym debiutanckim albumie. Drugim promującym płytę singlem jest utwór zatytułowany Never Be The Same.

Konkurs - wygraj płytę Camili Cabello

Płyta Camila miała swoją premierę 12 stycznia, a już teraz może być twoja. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że wykonacie jedno proste zadanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Zadanie to:

Ułóż polską wersję refrenu do piosenki Havana.

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 3 płyty Camili Cabello! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 4 lutego 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 5 lutego! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze