KONKURS: Pitbull. Ostatni pies - wygraj bilety do kina!

2018-03-07 16:57
KONKURS: Pitbull. Ostatni pies - wygraj bilety do kina!
Autor: Fot. Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments Kadr z filmu Pitbull. Ostatni pies

Bilety na film Pitbull. Ostatni pies mogą być twoje. Sprawdź, co zrobić by wygrać!

Pitbull. Ostatni pies to film w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W rolach głównych zobaczymy 'starą gwardię' bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Pitbull. Ostatni pies to kawał rasowego kina sensacyjnego, pełnego świetnych dialogów i pełnokrwistych postaci, które nie zawiedzie zarówno fanów serialowego Pitbulla, jak i miłośników ostatnich hitów - Pitbull. Nowe porządki i Pitbull. Niebezpieczne kobiety. 

KONKURS: Pitbull. Ostatni pies

Film Pitbull. Ostatni pies będzie miał swoją premierę 15 marca. Już teraz możesz wygrać bilety do kina na jeden z seansów. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Jak powinna nazywać się czwarta część Pitbulla. Odpowiedź uzasadnij!

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 10 podwójnych biletów na seans w kichach Cinema City w dniach 19-22.03 lub 26-29.03.2018! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 11 marca 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 12 marca! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze