KONKURS: książka zwycięzcy MasterChef Junior 3 do wygrania na ESKA.pl

2018-05-17 15:52
KONKURS: książka zwycięzcy MasterChef Junior 3 do wygrania na ESKA.pl
Autor: Fot. Burda Publishing Polska Sp. z o.o. Mat. prasowe

MasterChef Junior 3 za nami. Zwycięzcą tej edycji został Bartek, którego książkę kucharską możecie wygrać na ESKA.pl

Czasami trudno uwierzyć, że mają tak niewiele lat. Kuchennymi sprzętami posługują się równie sprawnie jak konsolą do gier lub piłką. Pod czujnym okiem fachowców, przygotowują w programie potrawy, których nie powstydziliby się profesjonalni kucharze. Zmagania młodych kucharzy śledzimy już od trzech edycji. Tym razem wygrał 12-letni Bartek Kwiecień. Pochodzący z Olsztyna nastolatek gotować nauczył się sam, a jego ulubioną potrawą jest pizza. 

KONKURS

Jednak w książce, którą wydał znajdziemy nie tylko przepis na pizzę, ale także różnorodne śniadania, obiady i desery. Dodatkowo w książce znajdziemy przepisy innych finalistów. Koniecznie wypróbuj je i zostań bohaterem swojej kuchni! Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi:

Co jest twoją ulubioną potrawą? Wybór uzasadnij!

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 5 książek z przepisami finalistów MasterChef Junior 3! Na odpowiedzi czekamy do piątku 25 maja 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 28 maja! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

 

Najnowsze