KONKURS: Justin Timberlake - wygraj płytę Man of the Woods

2018-02-06 15:42
KONKURS: Justin Timberlake - wygraj płytę Man of the Woods
Autor: Fot. okładka płyty Materiały prasowe

Man of the Woods to najnowsza płyta Justina Timberlake'a, która już teraz może być twoja. Sprawdź, co zrobić, by wygrać!

Justin Timberlake, dziesięciokrotny zwycięzca Grammy, czterokrotny zwycięzca statuetek Emmy i jeden z najbardziej cenionych artystów popowych na świecie, wrócił z czwartym studyjnym albumem. Man Of The Woods to najbardziej ambitny album w karierze Justina Timberlake'a, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym. Justin połączył dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami artystami takimi jak The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys. Album promują single: Filthy, Supplies, Say Something, Man of the Woods.

KONKURS: płyta Justina Timberlake'a

Płyta ukazała się 2 lutego, a już teraz może być twoja. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Który z singli z płyty Man of the Woods jest twoim ulubionym i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 3 płyty Justina Timberlake'a! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 18 lutego 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 19 lutego! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze