KONKURS: Iniemamocni 2 - wygraj filmowe gadżety!

2018-07-13 15:16
KONKURS: Iniemamocni 2 - wygraj filmowe gadżety!
Autor: Fot. YouTube/ DisneyFilmy Screen z trailera Iniemamocni 2

Chcecie zgarnąć gadżety z filmu Iniemamocni 2? Możecie już teraz wygrać je na ESKA.pl. Wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie.

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi, realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić - nawet dla Iniemamocnych.

Iniemamocni 2- premiera w Polsce. Kiedy druga część hitu Disneya?

Konkurs - gadżety z filmu Iniemamocni 2

Film Iniemamocni 2 ma swoją premierę 13 lipca. Z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są gadżety z animacji Disneya. Mamy dla was 3 zestawy, w których skład wchodzą: ręcznik plażowy, piłka, piórnik i naklejki z filmu Iniemamocni 2. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Jaką supermoc chciałbyś posiadać? Odpowiedź uzasadnij

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy do piątku 20 lipca 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 23 lipca! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Najnowsze