KONKURS - film Pasażer w kinach. Wygraj bilety na ESKA.pl

2018-01-09 14:46
KONKURS - wygraj bilety do kina na film Pasażer
Autor: Fot. Mat. prasowe/Kino Świat Kadr z filmu

Bilety do kina na film Pasażer już teraz mogą być twoje. Sprawdź, co zrobić, by wygrać.

Bohater kina akcji, Liam Neeson, powraca w trzymającym od pierwszej do ostatniej minuty thrillerze w reżyserii mistrza gatunku - Jaume’a Collet-Serra. Pasażer - nowe dzieło twórcy przebojów 183 metry strachu i Non stop, to pełne gwiazd kino sensacyjne, o szybkości i mocy rozpędzonego pociągu. Historia zwykłego człowieka, uwikłanego w zabójczy spisek, od którego decyzji zależeć będzie życie wielu niewinnych osób. W obsadzie produkcji obok Neesona, m.in.: Vera Farmiga i Patrick Wilson.

KONKURS

Premiera filmu odbędzie się już 12 stycznia, a na ESKA.pl mamy dla was konkurs, w którym do zgarnięcia są wejściówki do kina na film Pasażer. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Liam Neeson w filmach akcji - którą produkcję z udziałem aktora lubisz najbardziej i dlaczego? 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 5 podwójnych biletów w formie kodów do wykorzystania w dniach 15-18.01 w dowolnym kinie Cinema City. Na odpowiedzi czekamy do piątku 12 stycznia 2018 do godziny 10:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 12.01 po godz. 12:00! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze