KONKURS: Coco - wygraj gadżety z animacji!

2017-12-06 11:58
Konkurs - animacja Coco
Autor: Fot. Disney Kadr z filmu Coco

Gadżety z filmu Coco już teraz mogą być twoje. Sprawdź, co trzeba zrobić by wygrać.

Coco to rozgrywająca się w dwóch niezwykłych światach opowieść o tym, że warto podążać za marzeniami. Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Chłopiec w pogoni za swoją pasją i wbrew rodzinnemu zakazowi muzykowania w tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej krainy, gdzie odkrywa historię swojej rodziny.

Mikołajki w kinie? Polecamy film Coco!

Autor: brak danych

Takiego filmu jeszcze nie było! I trzeba przyznać, wszystko, co poleca nam Disney i Pixar, to świetne produkcje, a w kinie doskonale będą się bawić i mali i duzi. Polecamy na Mikołajki! – Sprawdź na Eska Cinema! eska.pl/cinema

KONKURS

Coco to film, który skradnie wasze serca. Jego premiera odbyła się 24 listopada. Z tej okazji mamy dla was konkurs! Jeżeli chcecie wziąć w nim udział wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Kto jest twoim muzycznym idolem i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 10 zestawów zawierających różne gadżety z filmu (zestawy będą różnić się od siebie zawartością). Na odpowiedzi czekamy do 12 grudnia 2017 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 13 grudnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze