KONKURS: bilety na film o Cristiano Ronaldo mogą być twoje!

2018-05-24 17:40
KONKURS: bilety na film o Cristiano Ronaldo mogą być twoje!
Autor: Fot. YouTube/Cristiano Ronaldo Screen z wideo Youtube

W ostatni weekend maja, w warszawskiej Kinotece, odbędzie się druga edycja Festiwalu Filmów Piłkarskich. W czasie trzech dni widzowie na dużym ekranie zobaczą najlepsze filmy dokumentalne, dotyczące wielu tematów i historii, opowiedzianych przez pryzmat ukochanej dyscypliny sportu – futbolu. 

Na ESKA.pl mamy dla was konkurs, w którym możecie zgarnąć wejściówkę na jeden z wyświetlanych w weekend filmów. Mamy dla was 5 podwójnych zaproszeń do Kinoteki (Warszawa) na film RONALDO. Seans zaplanowano na 26 maja 2018 o godzinie 11:50. Jeżeli chcecie otrzymać wejściówki na film wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie:

Dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać?

Na odpowiedzi czekamy do 24 maja do godz. 23:59. Najbardziej kreatywne odpowiedzi wybierzemy 25 maja do godz. 13:00. Zwycięzców poinformujemy mailowo. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

O czym jest film RONALDO? Cristiano od dawna nie jest postrzegany jako zwykły piłkarz. To ikona. Zarówno sportu, jak i popkultury. Anthony Wonke wraz z producentami, którzy wcześniej stworzyli filmy dokumentalne o Ayrtonie Sennie i Amy Winehouse, szeroko otworzyli drzwi do prywatnego świata jednego z najlepszych piłkarzy globu. Na końcu pojawia się jednak pytanie: czy jego życie to faktycznie bajka? Zobaczcie zwiastun filmu:

Najnowsze