KONKURS: Aronchupa w Polsce. Wygraj bilety na koncert autora hitu Llama In My Living Room

2017-12-18 16:56
KONKURS: Aronchupa w Polsce. Wygraj bilety na koncert autora hitu Llama In My Living Room
Autor: Fot. Mat. prasowe Plakat wydarzenia

Weź udział w konkursie i zgarnij wejściówki na koncert Aronachupy w Polsce. 

Aronchupa wystąpi w Polsce! Szwedzki producent zagra w Warszawie w poniedziałek 25 grudnia 2017, o godzinie 20:00 w Hulakula (ul. Jagiellońska 82B). Ten koncert oznacza, że już 25 grudnia będziecie mogli zaszaleć przy hicie minionych wakacji Llama in my living room oraz rozwinąć skrzydła i wznieść się ponad parkiet przy utworze I'm an Albatraoz! Wszystko dlatego, że na ESKA.pl mamy dla was konkurs i kilka biletów do zgarnięcia!

KONKURS

Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Kogo i dlaczego chciałbyś/chciałabyś zabrać na koncert Aronachupy w Warszawie?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 5 podwójnych wejściówek na wydarzenie. Na odpowiedzi czekamy do środy 20 grudnia 2017 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 21 grudnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze